Показване на 1 до 15 от 90

Тема: Неуспехи

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Pepito,ака го бях започнала с кръстат бод никога не бих го довършила...Не е до бода , а до схемата. Просто това за мен е снимка пусната през програма за правене на гоблени без да е обработена допълнително.

  2. #2

    Подразбиране

    а темата. Мисля че определено имаше нужда да се появи такава тема. И аз като всяка гобленарка искам щом си "вадя" очите, то резултата да е добър. В повечето случаи залагам на разработки на известни фирми и съм доста скептично настоена към гоблени, разработени от снимки с някаква си програма, ако пък нещо такова много ме впечатли - търся из нета снимка на вече ушит такъв гоблен, за да добия представа как се получава и да преценя дали си заслужава да го започвам.

  3. #3

    Подразбиране отговор

    всеки си шие понякога нещо което не му харесва как излиза аз в момента съм решила да довърша един такъв започнат от доста години и все не ми харесва дори му уших парво лицата та ако не си личат да не го продължавам , но съм инат и ще го довърша някога

  4. #4

    Подразбиране

    Не съм много съгласна за Гинокардия-вмомента шия "Силата на вярата" на тази фирма и мога да ви кажа,че такова грозно лице не съм виждала. Ще го снимам тези дни като го довърша и ще ви го покажа. А на всичкото отгоре е за подарък на зет ми-дано той си го хареса,че такъв мерак му е. Така че прехвалените фирми не винаги дават очакваното качество. Виж за единични бодове-липсват много такива,не е труден гоблена,ама.. Забравих да допълня,че косата на картинката е кестенява с нещо зеленикаво-сребристо,а при мен става кафяво със синьо-смехория за сега.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •