Показване на 1 до 15 от 90

Тема: Неуспехи

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Да си призная честно и аз имам един такъв неуспех.Много ми хареса картинката от нета и когато започнах да шия разочарованието беше много голямо.И за да не се ядосвам просто отрязах ушитото и използвах панамата за кончетата.Ще ви покажа картинката ,за да не се излъже друг
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    И аз щях да имам такъв неуспех, но май на време се усетих и успях да го превърна ,ако не в успех то поне в подобрение. Ще покажа снимки на това ,което щеше да се получи и на това ,което аз направих. Първата снимка е на учасничка от форума и презварително се извинявам, че ще я покажа , но доколкото знам и тя не е много доволна от резултата. Разбира се не искам никой да обидя , ако си харесва гоблена и в този вариант.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #3

    Подразбиране

    Zelenoto e moeto kon4e i opredeleno ne go haresvam , no ne e vzeto ot internet, a e gotova komplektovka. Izvinqvam se za latinicata!

  4. #4

    Подразбиране

    ами на мен и двете кончета си ми харесват

  5. #5

    Подразбиране

    Радвам се, че има такава тема, за да не се ръководим само от картинките на един гоблен, а да го видим и реално как би изглеждал. Така се предпазваме един друг от неуспехи, макар че не съм съгласна, че всичко показано тук може да се отнесе към неуспехите. Конят например, макар и в по-различна цветова гама, на мен лично ми харесва.

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vania.kaimska Виж мнение
    Да си призная честно и аз имам един такъв неуспех.Много ми хареса картинката от нета и когато започнах да шия разочарованието беше много голямо.И за да не се ядосвам просто отрязах ушитото и използвах панамата за кончетата.Ще ви покажа картинката ,за да не се излъже друг

    ваня, аз си мислех да започна един от тези гоблени с улиците, може би не съвсем същия но подобен, кажи на коя фирма си шила и не ти е харесало, за да не започваме, да не е на CUADROS
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от viking Виж мнение
    ваня, аз си мислех да започна един от тези гоблени с улиците, може би не съвсем същия но подобен, кажи на коя фирма си шила и не ти е харесало, за да не започваме, да не е на CUADROS
    Ами да ти кажа честно незнам на коя фирма е,свалих си схемата от
    www.mulenne.narod.ru

  8. #8

    Подразбиране

    Да ви покажа нещичко и азnew_file.jpg

    Още при първото ми влизане в сайта на Солария очите ми останаха в Момичето от Алхамбра и розичките по темата.

    За да свикна със схемите на фирмата, реших първо да ушия безплатния дизайн, но какъв бе шока ми, когато установих, че цялата горна рамка на прозореца се сля.
    Моля Ви кажете ми има ли такъв проблем и с другия гоблен по темата, защото просто ме е страх да си го купя
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #9

    Подразбиране

    изненадана съм по принцип разработките на солария са сполучливи ти със дмс ли си го комплектова както са го дали или си ги обръщала в анхор или някои други конци ако е с дмс направо им пиши и им го покажи чувала съм че са коректни

  10. #10

    Подразбиране

    Ключът към точно тази схема е с Анхор и съм го спазила цвят по цвят.

    Все пак ще си дошия "гафа" за да ми дойде умът на място и да не пипам повече така наречените "безплатни дизайни"

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от via_1313 Виж мнение
    Да ви покажа нещичко и азnew_file.jpg

    Още при първото ми влизане в сайта на Солария очите ми останаха в Момичето от Алхамбра и розичките по темата.

    За да свикна със схемите на фирмата, реших първо да ушия безплатния дизайн, но какъв бе шока ми, когато установих, че цялата горна рамка на прозореца се сля.
    Моля Ви кажете ми има ли такъв проблем и с другия гоблен по темата, защото просто ме е страх да си го купя
    Teзи рози съм ги шила пак оттам ,но да си призная че първо се хвърлих на момичето и после май розите ги ших с каквото остана .
    Но за момичето не се притеснявай -страхотно е .Давай смело!
    Сега ще ти покажа моите .
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •