Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 90

Тема: Неуспехи

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Покрай тази тема се вдъхнових да ушия Малыш - бебето на черната панама и като обърнах внимание на сгрeшения ключ се получи много хубавко и симпатично, ето го вече рамкирано и закачено на стената:

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=101881&photo=22

  2. #2

    Подразбиране Не е

    Мисля че проблема е в безплатната схема.Явно не си дават зор със тях.Показвам ти Момичето от Алхамбра става супер.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #3

    Подразбиране

    Благодаря много, че го показа. Много ми харесва точно този гоблен и мислех да си го ушия в комплект с розичките. Просто имам навик - когато шия двойка гоблени - първо този, който ми харесва по-малко, защото иначе ще си остане в графата недовършени

  4. #4

    Smile

    Не мисля,че проблема е от Безплатните схеми на Солария като цяло!
    По тяхна безплатна схема съм шила:"Любовна наздравица"-малък модел и ето резултата:
    P5020251.JPG
    Качеството на снимката ми е ужасно,но все пак се вижда,че не е от комплектовката-всичко съм спазила като номера на конци и тип бод.

  5. #5

    Подразбиране

    От няколко месеца се мъча на Свети Димитър на Милена Стил и съм безкрайно разочарована. Коня е червен, а за фона да не говоря страшно дели. Шия, разшивам, сменям конци направо е ужас, а с такова желание го започнах за подарък на моя колежка на съпруга, който претърпя много сложна операция и исках да го зарадвам. Безкрайно ми е неприятно, че трябва да изразя разочарованието си от Милена Стил, тъй като много харесвам техните гоблени........... но това е .

  6. #6

    Подразбиране

    а това тук е моето разочарование показвам и линка от където е свалена схемата за да не правят и други моята грешка ще покажа и моя гоблен който няма НИЩО общо с този на картинката

    http://puntoycruz.com/thumbnails.php?album=14

  7. #7

    Подразбиране

    И аз искам да споделя за моето разочарование от Милена стил.Става дума за "Ковачницата".Боровете са сини,небето жълто.Слагам и снимка за да видите за какво става въпрос.Дори не съм я изпрала и изгладила/сигурно няма и да го направя/
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #8

    Подразбиране

    Истински герой си, че си я завършила въобще. Аз определено не бих издържала. Май е по-добре да си шием по схеми от нета, отколкото от такава комплектовка

  9. #9

    Подразбиране

    Направо не е за вярване . А винаги съм имала голямо доверие в схемите на Солария...Шила съм две техни икони и станаха супер.
    Виа страшно съжалявам.. толкова труд
    Може би наистина е по-добре да си шием по схемите от нета.
    Знаете ли, винаги ме е блазнела мисълта да ушия нещо което никой до сега не го е шил,но наистина е рисковано. При един такъв провал,толкова много труд на вятъра...И в крайна сметка все избирам гоблени, които са ми харесали ушити, а не по картинката.
    Много е хубаво че я има тази темичка, така поне някой друг ще си спести разочарованието.

  10. #10

    Подразбиране

    Ани, това си беше малко гобленче и не съжалявам кой знае колко, виж за Leti_73 направо ме заболя.

  11. #11

    Подразбиране

    Ето и моето разочарование.Гоблена които уших е комплектовка на някаква софийска фирма.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ata Виж мнение
    Ето и моето разочарование.Гоблена които уших е комплектовка на някаква софийска фирма.
    Като цяло гоблена се е получил много добре,но ми се струва,че лицето на мадоната е малко грубовато и по-точно устата!

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ata Виж мнение
    Ето и моето разочарование.Гоблена които уших е комплектовка на някаква софийска фирма.
    Ata, понеже си разочарована, да ти покажа и моят такъв гоблен, прилича на твоя цветово, но има доста разлики като се загледаш в детайлите.
    Само че аз за разлика от теб си го харесвам. Комплектовката беше на някаква незнайна фирма, конците помня бяха много тънки, идея си нямам какви. Това беше вторият ушит от мен гоблен (първия сериозен, така да се каже). Но според мен не се получи зле. Особено като се има предвид, че съм го виждала в какви ли не цветови гами, зелени, бежави. А картинката която си показала, за мен лично е по-лош вариант, от това което ти се е получило. Зависи на какво си се надявала в началото!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #14

    Подразбиране

    Да споделя и аз моето разочарование от тази Мадона-ших по ключа,който беше даден ДМЦ,нищо не съм променяла в цветовете и ми се струва,че съчетанието е крайно неуспешно...Но въпреки всичко я довърших и рамкирах,дори е вече осветенаНо съвета ми е,ако някой все пак се навие да я шие да промени цветовете,аз нямах време,а и опит за подобни експерименти
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #15

    Smile

    Преди година ших гоблен за едно бебе и първоначално се ориентирах към този модел-графика
    babyface_820.jpg
    изпратиха ми схемата и го започнах,но искам да предупредя всички,които решат /случайно/ да го шият-цветовете се сливат и образа става разлят.
    Аз поне се разминах с малко шиене,защото се отказах рано и в крайна сметка направих друго много по-красиво гобленче за детето.
    Никой не е застрахован,независимо какъв стаж има в шиенето!

Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •