Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 90

Тема: Неуспехи

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от slasch Виж мнение
    Преди година ших гоблен за едно бебе и първоначално се ориентирах към този модел-графика
    babyface_820.jpg
    изпратиха ми схемата и го започнах,но искам да предупредя всички,които решат /случайно/ да го шият-цветовете се сливат и образа става разлят.
    Аз поне се разминах с малко шиене,защото се отказах рано и в крайна сметка направих друго много по-красиво гобленче за детето.
    Никой не е застрахован,независимо какъв стаж има в шиенето!
    Ние ти вярваме,но покажи малко да видим!

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от cvetkovaa Виж мнение
    Ние ти вярваме,но покажи малко да видим!
    НЯМАМ КАКВО ДА ПОКАЖА,ТЪЙ КАТО ПО ВРЕМЕТО ПО КОЕТО ГО ШИХ Я НЯМАШЕ ТЕМАТА И НЕ СЕ СЪОБРАЗИХ ДА ГО СНИМАМ.А "НЕУСПЕХА" ГО РАЗШИХ,ЗА ДА СИ ИЗПОЛЗВАМ ПАНАМАТА!

  3. #3

    Подразбиране

    Споделям моят опит.Ако искате никога да не сте прецакани препоръчвам ви фирми Солария и Гинокардия.Скоро ще видите моята колекция от ушити гоблени
    Veskin

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от veska ilieva Виж мнение
    Споделям моят опит.Ако искате никога да не сте прецакани препоръчвам ви фирми Солария и Гинокардия.Скоро ще видите моята колекция от ушити гоблени
    Е,ти пък,прецакани чак
    Дано си промениш мнението,ако разгледаш и почетеш повече теми във форума,ще видиш че има и много други фирми,които са прекрасни

    Чакаме колекцията

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  5. #5

    Подразбиране

    здравейте
    защо не мога да видя картините

  6. #6

    Подразбиране Неуспехи

    Мога да кажа ,че съм имала проблеми с готови комплектовки ,а не с схемите от форума.Когато купуваш готов гоблен, започваш да шиеш без да се замисляш.Когато шия по схеми от форума и събера конците по ключа аз ги сравнявам и налагам по схемата и съответно с картината.Ако нещо не ми харесва сменям преди да съм започнала ,а по някой път и по време на шиене.По добре да загубя един два дни докато напасна всичко отколкото няколко месеца или дни докато го шия без желание.Например ако трябва да шия небе събирам конците по знаците ,налагам ги и гледам дали ще се получи това което е на картината.Ако няма същият ефект сменям.Тези схеми на които ключът е написан или дописан ръчно са доста по- сигурни и сполучливи.Лично мое мнение.Конкретно на мен много ми допада да шия нещо, което съм харесала и го няма в всеки един магазин за гоблени.Увлякох се....................

  7. #7

    Подразбиране

    Според мен тези "неудачни" схеми са правени с програма от типа на Pattern Maker, затова има толкова единични пръснати бодове. Който ги е правил, не си е направил труда после да ги дооправи и направо ги е пуснал в нета. Наистина трябва да се внимава.

  8. #8

    Подразбиране

    Момичета показвам ви едно разочарование ,комплектовка на Милена стил
    Вижда се неудачния кафяв цвят в краката ,който съм го избягвала и замествала в тялото.Също в половината коса имаше черен цвят ,а в останалата се наложи да прилагам лично творчество...

  9. #9

    Подразбиране

    Уау,не можеш ли да го разшиеш това на краката то изглежда сякаш е изгорена .Направо заслужават да им се обадиш ама когато си ной-ядосана
    иначе нагоре ми харесва и лицето й е хубаво

  10. #10

    Подразбиране

    Искам да покажа моят неуспех-ако някой е решил да шие този гоблен да има представа.Започнах го с голямо желание,но за съжаление резултата е далеч от картинката.Преобърнах конците от анхор в дмс-
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #11

    Подразбиране

    Мила,не го изоставяй! Моето скромно мнение е,че като ушиеш и другите цветове,ще изглежда по друг начин.Дори и да се различава от картинката ,в завършен вид ще стане хубав гоблен.Е,ти решаваш!Успех!!

  12. #12

    Подразбиране

    ако това, което си показала в поста е твоя гоблен, то той никак не е за пренебрегване. Аз винаги съм го харесвала,моля те не се отчайвай и продължявай.Става много добре, дори се вижда как крачето прозира.

  13. #13

    Подразбиране

    Здравейте момичета!Ето,че дойде ред и аз да се оплача.Купих си оригинална комплектовка на Чарiвна мить (Украина) - комбинация с мъниста.Панамата беше ужасна,но тъй като това ми беше трети гоблен на тази фирма не предположих,че ще ми създаде проблеми.Както и да е избродирах всичко и остана ред за за мънистата и какво се установи - не се събират на панамата .Реших да ги шия на друга панама и да ги направя като апликация,но картинката от мъниста стана голяма спрямо гоблена и за капак не ми стигнаха мънистата от три цвята...Представяте ли си ,панамата не събира мънистата и освен това мънистата не стигат(сложили са много по малко,като например от единия цвят не ми стигат 50 броя).Направо ми се реве и се пукам от яд.Чудя се да пиша ли писмо на фирмата и какво ли ще стане ако напиша,язък ми за труда и нервите...

  14. #14

    Подразбиране

    Аз пък винаги намирам огромна разлика в яркостта на цветовете на Милена стайл купувам си списанието редовно
    схемите ги дават в анхор и дмс и понякога и в ариадна купувам си аз дмс-та шия и пак моето е по-бледо и по бозаво не толкова ярко и хубаво
    сега съм си поръчала от списанието им направо окомплектовката - те са само един вид винаги - ариадна ли бяха ейййй хич не помня ама като ушия един ще споделя мнение

  15. #15

    Подразбиране

    и аз да се включа първият ми гоблен замина направо в казана за боклук трите коня на водопой беше

Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •