Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 90

Тема: Неуспехи

  1. #46

    Подразбиране

    Аз също съм изненадана.По принцип тяхните окомплектовки са страхотни.
    Пиши им,може да се реваншират.

  2. #47

    Подразбиране

    Ключът към точно тази схема е с Анхор и съм го спазила цвят по цвят.

    Все пак ще си дошия "гафа" за да ми дойде умът на място и да не пипам повече така наречените "безплатни дизайни"

  3. #48

    Подразбиране

    qni, tvoeto momi4e mi haresva. ne e grozno nikak daje..bih kazala, 4e sidika e nai-o6tetena, ujasnen resultat... az se oparih na 2-iq si goblen -holandskata vodenitsa, i pri tova be6e gotova komplektovka s dmc i vodata be6e kato mrasen parzal, valqn v kalna voda. takova raz6ivane ne si spomnqm da sam pravila. ottogava nqma pone 2 min koneza da ne sam smenila, no vse gi gledam v na4aloto kato kupuvam. ne se saobrazqvam mnogo s dadenite nomera. eto i sega 6iq Trqvna na milena style i 6te raz6ivam - edno jalto v hrastite, koeto napravo drazni okoto. strannoto e, 4e go vidqh u6it ot nqkolko momi4eta i nqma6e takova jalto.

  4. #49

    Подразбиране

    Здравейте момичета, започнах да шия еднорог на скалата и трябва да ви кажа че номерата на конците нямат нищо общо с картинката.Много съм благодарна на момичето, което показа своя еднорог в ушитите , защото от там направих нов подбор на конците.Костваше ми много нерви, но мисля че тръгна горе-долу добре.

  5. #50

    Подразбиране

    Покрай тази тема се вдъхнових да ушия Малыш - бебето на черната панама и като обърнах внимание на сгрeшения ключ се получи много хубавко и симпатично, ето го вече рамкирано и закачено на стената:

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=101881&photo=22

  6. #51

    Подразбиране Не е

    Мисля че проблема е в безплатната схема.Явно не си дават зор със тях.Показвам ти Момичето от Алхамбра става супер.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #52

    Подразбиране

    Благодаря много, че го показа. Много ми харесва точно този гоблен и мислех да си го ушия в комплект с розичките. Просто имам навик - когато шия двойка гоблени - първо този, който ми харесва по-малко, защото иначе ще си остане в графата недовършени

  8. #53

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от via_1313 Виж мнение
    Да ви покажа нещичко и азПрикачен файл 62652

    Още при първото ми влизане в сайта на Солария очите ми останаха в Момичето от Алхамбра и розичките по темата.

    За да свикна със схемите на фирмата, реших първо да ушия безплатния дизайн, но какъв бе шока ми, когато установих, че цялата горна рамка на прозореца се сля.
    Моля Ви кажете ми има ли такъв проблем и с другия гоблен по темата, защото просто ме е страх да си го купя
    Teзи рози съм ги шила пак оттам ,но да си призная че първо се хвърлих на момичето и после май розите ги ших с каквото остана .
    Но за момичето не се притеснявай -страхотно е .Давай смело!
    Сега ще ти покажа моите .
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #54

    Smile

    Не мисля,че проблема е от Безплатните схеми на Солария като цяло!
    По тяхна безплатна схема съм шила:"Любовна наздравица"-малък модел и ето резултата:
    P5020251.JPG
    Качеството на снимката ми е ужасно,но все пак се вижда,че не е от комплектовката-всичко съм спазила като номера на конци и тип бод.

  10. #55

    Подразбиране

    От няколко месеца се мъча на Свети Димитър на Милена Стил и съм безкрайно разочарована. Коня е червен, а за фона да не говоря страшно дели. Шия, разшивам, сменям конци направо е ужас, а с такова желание го започнах за подарък на моя колежка на съпруга, който претърпя много сложна операция и исках да го зарадвам. Безкрайно ми е неприятно, че трябва да изразя разочарованието си от Милена Стил, тъй като много харесвам техните гоблени........... но това е .

  11. #56

    Подразбиране

    а това тук е моето разочарование показвам и линка от където е свалена схемата за да не правят и други моята грешка ще покажа и моя гоблен който няма НИЩО общо с този на картинката

    http://puntoycruz.com/thumbnails.php?album=14

  12. #57

    Подразбиране

    И аз искам да споделя за моето разочарование от Милена стил.Става дума за "Ковачницата".Боровете са сини,небето жълто.Слагам и снимка за да видите за какво става въпрос.Дори не съм я изпрала и изгладила/сигурно няма и да го направя/
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #58

    Подразбиране

    Истински герой си, че си я завършила въобще. Аз определено не бих издържала. Май е по-добре да си шием по схеми от нета, отколкото от такава комплектовка

  14. #59

    Подразбиране

    Направо не е за вярване . А винаги съм имала голямо доверие в схемите на Солария...Шила съм две техни икони и станаха супер.
    Виа страшно съжалявам.. толкова труд
    Може би наистина е по-добре да си шием по схемите от нета.
    Знаете ли, винаги ме е блазнела мисълта да ушия нещо което никой до сега не го е шил,но наистина е рисковано. При един такъв провал,толкова много труд на вятъра...И в крайна сметка все избирам гоблени, които са ми харесали ушити, а не по картинката.
    Много е хубаво че я има тази темичка, така поне някой друг ще си спести разочарованието.

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Ани, това си беше малко гобленче и не съжалявам кой знае колко, виж за Leti_73 направо ме заболя.

Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •