Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 90

Тема: Неуспехи

  1. #61

    Подразбиране

    leti_73, на мен много ми хареса твоята "Ковачница".... Никакъв проблем не виждам в нея....

  2. #62

    Подразбиране

    Показвам "Ковачницата" на Миро за сравнение.Видях я ушита и с ДМС в магазина на Герика във Варна и мога да кажа че е 1:1 с тази на Миро/неговата доколкото разбрах е с български конци/
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #63

    Подразбиране

    Ето го и моят нсполучлив опит. А преди да го ушия, много го харесвах.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #64

    Подразбиране

    Ето и моето разочарование.Гоблена които уших е комплектовка на някаква софийска фирма.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #65

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ata Виж мнение
    Ето и моето разочарование.Гоблена които уших е комплектовка на някаква софийска фирма.
    Като цяло гоблена се е получил много добре,но ми се струва,че лицето на мадоната е малко грубовато и по-точно устата!

  6. #66

    Подразбиране

    Да споделя и аз моето разочарование от тази Мадона-ших по ключа,който беше даден ДМЦ,нищо не съм променяла в цветовете и ми се струва,че съчетанието е крайно неуспешно...Но въпреки всичко я довърших и рамкирах,дори е вече осветенаНо съвета ми е,ако някой все пак се навие да я шие да промени цветовете,аз нямах време,а и опит за подобни експерименти
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #67

    Smile

    Преди година ших гоблен за едно бебе и първоначално се ориентирах към този модел-графика
    babyface_820.jpg
    изпратиха ми схемата и го започнах,но искам да предупредя всички,които решат /случайно/ да го шият-цветовете се сливат и образа става разлят.
    Аз поне се разминах с малко шиене,защото се отказах рано и в крайна сметка направих друго много по-красиво гобленче за детето.
    Никой не е застрахован,независимо какъв стаж има в шиенето!

  8. #68

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от slasch Виж мнение
    Преди година ших гоблен за едно бебе и първоначално се ориентирах към този модел-графика
    babyface_820.jpg
    изпратиха ми схемата и го започнах,но искам да предупредя всички,които решат /случайно/ да го шият-цветовете се сливат и образа става разлят.
    Аз поне се разминах с малко шиене,защото се отказах рано и в крайна сметка направих друго много по-красиво гобленче за детето.
    Никой не е застрахован,независимо какъв стаж има в шиенето!
    Ние ти вярваме,но покажи малко да видим!

  9. #69

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от cvetkovaa Виж мнение
    Ние ти вярваме,но покажи малко да видим!
    НЯМАМ КАКВО ДА ПОКАЖА,ТЪЙ КАТО ПО ВРЕМЕТО ПО КОЕТО ГО ШИХ Я НЯМАШЕ ТЕМАТА И НЕ СЕ СЪОБРАЗИХ ДА ГО СНИМАМ.А "НЕУСПЕХА" ГО РАЗШИХ,ЗА ДА СИ ИЗПОЛЗВАМ ПАНАМАТА!

  10. #70

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mari_ar Виж мнение
    Ето и моето разочарование. С много голямо желание си купих конците и започнах да шия, но като стигнах до някаде ми се изчерпа желанието да го шия. Много еденични и пръснати бодове. Мисля че краиния резултата няма да е сполучлив и затова и аз го наврях в дъното на един шкаф да не го гледам, че ме хваща яд.
    Оппа, това ми изглежда много познато! Гоблена, искам да кажа. Това да не е от сайта gob-le-ni.hit.bg? Там има доста фентъзи картинки, по които си поръчваш компютърна схема и си заплащаш доста солено само за схемата? Влюбих се в една от тези картинки - "Отражение" и си поръчах схемата (40 лева, без да ме е яд за парите). Още съм в началото, обаче установих, че картинките в сайта са с лоша разделителна способност. Видях същата картинка в друг сайт и установих, че това, което съм шила, мислейки, че е част от водата, всъщност е РИБА ВЪВ ВОДАТА. Затова сега го оставям настрана и смятам да си лекувам нервите с някоя икона. А това за разпръснатите бодове - така е, като е правена на компютър. В отрязък от панамата с големината на пет на седем сантиметра имам скормните 45 цвята!!!

    Ако има някой, който е шил гоблен по схема на gob-le-ni.hit.bg, нека да сподели, за да не се чудим дали да си довършваме гоблените или не.

  11. #71

    Подразбиране

    Споделям моят опит.Ако искате никога да не сте прецакани препоръчвам ви фирми Солария и Гинокардия.Скоро ще видите моята колекция от ушити гоблени
    Veskin

  12. #72

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от veska ilieva Виж мнение
    Споделям моят опит.Ако искате никога да не сте прецакани препоръчвам ви фирми Солария и Гинокардия.Скоро ще видите моята колекция от ушити гоблени
    Е,ти пък,прецакани чак
    Дано си промениш мнението,ако разгледаш и почетеш повече теми във форума,ще видиш че има и много други фирми,които са прекрасни

    Чакаме колекцията

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  13. #73

    Подразбиране

    здравейте
    защо не мога да видя картините

  14. #74

    Подразбиране отговор

    всеки си шие понякога нещо което не му харесва как излиза аз в момента съм решила да довърша един такъв започнат от доста години и все не ми харесва дори му уших парво лицата та ако не си личат да не го продължавам , но съм инат и ще го довърша някога

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Не съм много съгласна за Гинокардия-вмомента шия "Силата на вярата" на тази фирма и мога да ви кажа,че такова грозно лице не съм виждала. Ще го снимам тези дни като го довърша и ще ви го покажа. А на всичкото отгоре е за подарък на зет ми-дано той си го хареса,че такъв мерак му е. Така че прехвалените фирми не винаги дават очакваното качество. Виж за единични бодове-липсват много такива,не е труден гоблена,ама.. Забравих да допълня,че косата на картинката е кестенява с нещо зеленикаво-сребристо,а при мен става кафяво със синьо-смехория за сега.

Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •