Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 90

Тема: Неуспехи

  1. #16

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lucy Виж мнение
    Ето още един член на групата "Разочарования"
    С такъв мерак го започнах, а като взе да придобива образ и подобие - ужас ! Нито едно съвпадение в цветовете, които виждате ... Съжалявам, че не мога да ви покажа произведението си, защото и аз като Ния го захвърлих в дън гори тилилейски
    Луси, и аз много харесах този гоблен и мислех да го шия, но сега май ще се откажа!

  2. #17

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sidika Виж мнение
    Eto go i moeto razo4orovanie beşe dosta trudni4ık , dori ima6e edin znak v klu4a ,koyto taka i ne mojah da namerya v shemata , i taka momi4eta vnimavayte kakvo zapo4vate
    az sled tozi (neizvesten na koya firma goblen) sım si re6ila da 6iya samo na poznati firmi - dimensions, lanarte , goblenset , permin i taka, za da si nyamam pove4e glavobolıya
    Sidika, на мен този гоблен ми харесва и мисля някой ден да го ушия, ако се появи другия вариант на някаква китайска фирма, на която гоблените изглеждат доста добре ушити.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

    Даже и да ви изядат, пак имате два изхода.

  3. #18

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от viking Виж мнение
    stмисля че не бива толкова да съжалявате.
    Ниа ти напразно си изоставила бебето в шкафа, на един руски форум една учстничка го е направила, погледнете колко е хубав.
    а за яни и мари-ар , не cа чак толкова за изхвърляне, все пак това са гоблени а не снимки, според мен трябва да се продължи.
    и аз се бях разочаровала в този гоблен,и даже не ми се искаше да влизам в моите етапи за да не го гледам (става дума за индииката)
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=2432&page=5
    но се успокоих и все пак реших че ще го сложа в рамка, в деиствителност е по-добре от колкото сниман

    Предполагам,че ако го бях шила с конци Мадейра както е по оригинал ,и ако имах точната легенда на цветовете щеше да стане сполучлив.А аз приравнявах по различни таблици с ДМЦ, а по късно след като вече бях ушила една трета от гоблена видях в един сайт схемата с легендата и отстрани на едно цветово съчетание /тип мартеница/ на ръка беше отбелязано,че е грешка.Но за съжаление не беше посочено правилното съчетание. Сигурно ще го довърша някога,че миекомплект с още два гоблена,но.......да ми дойде желанието за разшиване.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  4. #19

    Подразбиране

    Nia,останах изненадана,че не си завършила гоблена и докато се чудех защо ти ме изпревари с отговора си.Аз ших този гоблен преди около 2 години.Харесах го от първия път,а и тогава бях на вълна графики.Не съм срешнала трудности.Докато шиех очите и носа се замислих малко,но на мен ми харесва .Единствено съжалявам,че не го ших кръстчета,а гобленов бод.Все още не съм го сложила в рамкаЩе покажа моя гоблен заедно с други снимки взети от руски форум. Винаги съм казвала ,че рамката е от голямо значение.Преценете сами.Показвам и снимка на това сладко бебе по която е правена схемата
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #20

    Подразбиране

    и други рамкирани гоблени шити с кръстчета:/снимките са от руски форум/
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • Тип на файла: jpg 2.jpg‎ (7.4 KB, 2101 показвания)
    • Тип на файла: jpg 3.jpg‎ (11.3 KB, 134 показвания)
    • Тип на файла: jpg 4.jpg‎ (89.8 KB, 126 показвания)
    • Тип на файла: jpg 6.jpg‎ (8.1 KB, 2099 показвания)
    • Тип на файла: jpg 5.jpg‎ (7.9 KB, 2107 показвания)

  6. #21

    Подразбиране

    Във връзка с Прохлада ,и аз тъкмо си събирах конците за да го почвам и сега се чудя дали си заслужава.Дали някой друг вече не го е шил и има представа как става.Може би ако се променят някои конци има шанс да се получи.Моля споделете някой ако вече го е работил.

  7. #22

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от wylchin Виж мнение
    Sidika, на мен този гоблен ми харесва и мисля някой ден да го ушия, ако се появи другия вариант на някаква китайска фирма, на която гоблените изглеждат доста добре ушити.

    wylchin, jelaya ti uspeh dano da go nameri6 pri kitaykite s po dobra razrabotka

    i az mnogo go byah haresala no....... taka se polu4i,,,,, ako go napravi nyakoya ot lyubimite mi firmi kato dimens. vervaco i t.n. bih go 6ila pak s udovolstvie -ama samo pri takova uslovie

  8. #23

    Подразбиране

    Това е ключът на бебето и според мен е сгрешена комбинацията на знака звездичка,защото при така оказаната комбинация се получават прекалено тъмни петна върху светлотото изображение.Аз уших 1/4 и мисля да го довърша,но ми е неприятно когато моето изображение се отличава прекалено от оригинала...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #24

    Подразбиране

    Аз не съм имала неуспехи за щастие, щото сигурно ще издивея, като се знам каква съм. Но аз например избягвам да се захласвам по гоблени които по скоро приличат на снимки отколкото да го ушиеш на гоблен, например бебчето или мадамата в морето , поне спорд мен са по пригледни за снимки отколкото за гоблени. Това е мое мнение де, да не обиждам някои

  10. #25

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ralli Виж мнение
    Това е ключът на бебето и според мен е сгрешена комбинацията на знака звездичка,защото при така оказаната комбинация се получават прекалено тъмни петна върху светлотото изображение.Аз уших 1/4 и мисля да го довърша,но ми е неприятно когато моето изображение се отличава прекалено от оригинала...
    Rali, Nia i vsichki ostanali koito shiqt bebeto.
    pitah v ruskiq forum, kazaha mi che e pechatna greshka, i prosto razmenete mestata na dolnite dva znaka
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  11. #26

    Подразбиране

    Да си призная честно и аз имам един такъв неуспех.Много ми хареса картинката от нета и когато започнах да шия разочарованието беше много голямо.И за да не се ядосвам просто отрязах ушитото и използвах панамата за кончетата.Ще ви покажа картинката ,за да не се излъже друг
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #27

    Подразбиране

    И аз щях да имам такъв неуспех, но май на време се усетих и успях да го превърна ,ако не в успех то поне в подобрение. Ще покажа снимки на това ,което щеше да се получи и на това ,което аз направих. Първата снимка е на учасничка от форума и презварително се извинявам, че ще я покажа , но доколкото знам и тя не е много доволна от резултата. Разбира се не искам никой да обидя , ако си харесва гоблена и в този вариант.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #28

    Подразбиране

    Zelenoto e moeto kon4e i opredeleno ne go haresvam , no ne e vzeto ot internet, a e gotova komplektovka. Izvinqvam se za latinicata!

  14. #29

    Подразбиране

    ами на мен и двете кончета си ми харесват

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от vania.kaimska Виж мнение
    Да си призная честно и аз имам един такъв неуспех.Много ми хареса картинката от нета и когато започнах да шия разочарованието беше много голямо.И за да не се ядосвам просто отрязах ушитото и използвах панамата за кончетата.Ще ви покажа картинката ,за да не се излъже друг

    ваня, аз си мислех да започна един от тези гоблени с улиците, може би не съвсем същия но подобен, кажи на коя фирма си шила и не ти е харесало, за да не започваме, да не е на CUADROS
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •