Страница 3 от 7 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 93

Тема: CUADROS

  1. #31

    Подразбиране



    Страхотен пасторален пейзаж с дъх на ... Испания
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #32

    Подразбиране

    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #33

  4. #34

  5. #35

  6. #36

    Подразбиране molba za pomosht

    Dyshterq mi iska da shie tozi goblen mislq 4e e na tazi firma no v leg4ndata sre6tu ediniq znak e dadeno dva koneca martenica li se 6ie?No drugiq mi problem e 4e tq 6ie visokiq bod no s tri koneca kak da go napravi togava martenica?Ili tezi gobleni se 6iqt krystatiq bod i tova da otgovarq za polukryst.Daite mi syvet.Izvinqvam se 4e pi6a taka skapa mi se kirilicata.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #37

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nqura Виж мнение
    Dyshterq mi iska da shie tozi goblen mislq 4e e na tazi firma no v leg4ndata sre6tu ediniq znak e dadeno dva koneca martenica li se 6ie?No drugiq mi problem e 4e tq 6ie visokiq bod no s tri koneca kak da go napravi togava martenica?Ili tezi gobleni se 6iqt krystatiq bod i tova da otgovarq za polukryst.Daite mi syvet.Izvinqvam se 4e pi6a taka skapa mi se kirilicata.
    Не виждам къде е проблема ...
    Наистина има бодове, които се изпълняват с по една нишка от два цвята , но това не е нещо необичайно в техниките за изпълнение на гоблени ... А това за "високия бод" изобщо не го разбрах - какви три ката конец ? Иначе гоблена се прави с нормален гобленов бод 1:4 , няма половинки, няма нищо сложно ...

  8. #38

    Подразбиране hi

    Цитат Първоначално написано от lucy Виж мнение
    Не виждам къде е проблема ...
    Наистина има бодове, които се изпълняват с по една нишка от два цвята , но това не е нещо необичайно в техниките за изпълнение на гоблени ... А това за "високия бод" изобщо не го разбрах - какви три ката конец ? Иначе гоблена се прави с нормален гобленов бод 1:4 , няма половинки, няма нищо сложно ...
    Ami problema e 4e ne znam kato ni6kite sa 3 kak da razpredelq 2 cvqta ili samo tam da brodira s 4 ni6ki 2 na 2.
    A tq obi4a peizajite da gi brodira 1/2 mislq 4e mu vikat Vilerov bod vij tuk.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #39

    Подразбиране

    Ето нещо и от мен
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #40

    Подразбиране

    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #41

  12. #42

  13. #43

  14. #44

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    http://amistadypx.multiply.com/photo...page_start=240
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 3 от 7 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •