Показване на 1 до 15 от 23

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    За съжаление не мога да се похваля с успехи в тази област. Приятелките ми ме гледат странно всеки път като спомена думата "гоблен" и със смях ме питат "Ти още ли шиеш". Като че ли човек може да се откаже от тази мания. Една моя колежка изяви желание да и покажа как се шие гоблен /препоръчали са и го като терапия/ , но все още не си е избрала такъв и като гледам не кипи от нетърпение. Жалко , защото наистина имам огромно желание да и покажа.

  2. #2

    Подразбиране

    На работата сме доста гобленарки и заедно запалихме една колежка,която сега спиране няма.А аз лично заразих сестра си и нейната снаха.

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Rossko Виж мнение
    За съжаление не мога да се похваля с успехи в тази област. Приятелките ми ме гледат странно всеки път като спомена думата "гоблен" и със смях ме питат "Ти още ли шиеш". Като че ли човек може да се откаже от тази мания. Една моя колежка изяви желание да и покажа как се шие гоблен /препоръчали са и го като терапия/ , но все още не си е избрала такъв и като гледам не кипи от нетърпение. Жалко , защото наистина имам огромно желание да и покажа.
    Rossko и при мен е точно така .Всичките ми приятелки се чудят до кога ще си губя времето с това
    Важното за мен е ,че семейството ми харесва нещата които шия , но не проявявят интерес да се научат.
    Сестра ми ипита и каза ,че това не е за нея .Предпочита аз да и го ушия

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •