Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 32
  1. #16

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dinko Виж мнение
    Здравейте,
    Вчера получих лично покана от госпожа Росица Бакалова, но за съжаление няма да мога да присъствам на откриването

    Но в събота задължително ще посетя изложбата. Мисля и да поцъкам малко с фотоапарата
    Много хубава идея.Нека и ние да станем съпричастни.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  2. #17

    Подразбиране изложба на гоблени

    Здравейте, преди малко посетих тази изложба и съм страшно разочарована от видяното . Първо ,незнам като се организира таково нещо защо не се съобщава преди това ,за да може повече хора да донесат гоблени . Там имаше не повече от 30 гоблена, който сигурно са шити преди 100 г. Бях взела и фотоапарат за да снимам ,но уви нямаше нищо ново.Преди време една съфорумка беше показала изложба в Полша и само от снимките разбрах колко добре са се справили организаторите., а тука няма нищо таково. Аз съм жена на възраст и харесвам съвременните дизайнери, но там имаше само лелки на преклонна възраст и гоблени и карета от тяхната младост. На тези който искат да посетят изложбата, но нямат възножност ще кажа -не съжалявайте . kissyou:

  3. #18

    Подразбиране

    Нина, присъединявам се към теб.
    А аз и вчера и днес ходих!
    Нищо особено.
    Това, което видях - гоблените от моята младост- що се отнася до гоблените.
    Иначе много карета - много хубави наистина! Но и по-хубави съм виждал а при Александър Невски.

  4. #19

    Подразбиране

    Здравейте,

    Днес присъствах на награждаването и закриването на изложбата. Всичко премина с много усмивки и аплодисменти .

    Прикачвам малко от снимките, които успях да направя. Останалите можете да намерите на този адрес: http://www.goblenar.com/izlojba_16_06_2007/

    До колкото разбрах догодина изложбата ще има кръгла годишнина.
    Пожелавам още много такива изложби на организаторите.

    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #20

    Подразбиране

    Аз съм леко объркана ...
    Какво не харесахте на изложбата, незнам ...
    Жалко само, че аз попаднах в залата точно когато се държаха речи и течеше награждаване и ми беше неудобно да се разхождам свободно, но видях красиви неща ... Особено се впечатлих от една работа на една жена от Плевен, която беше направила 3 от "златните момичета" както ние ги наричаме тук във форума, но ги беше направила заедно с една златна роза на черна панама и се казваха "Статуи" или нещо подобно ... Иначе сте прави, че всички представени модели сме ги виждали, но аз лично - само на картинки и ми беше любопитно да ги видя как изглеждат ушити. Може би сте очаквали да има повече авторски разработки, но освен портрета на Катя Дафовска аз друго не видях. И все пак ми хареса изложбата! Сигурно защото ми е първата, но не мога да не се възхитя поне на труда на жените ...
    Следващия път организаторите да кажат по-отрано, за да има повече участници !

  6. #21

    Подразбиране

    Люси, Динко, защо не ми се обадихте, да се видим?

    Тези дни аз също ще кача много снимки.

  7. #22

    Подразбиране

    Ами аз вече обясних неловката ситуация , в която попаднах ... Въпреки че тайната ми цел беше точно да се запознаем с хора от форума, но не би! Токчетата ми така тракаха по мрамора, една жена се мъчеше да говори високо, а отзад я апострофираха, че не се чува, абе купон ... Едва успях да разгледам стеничката до стълбите и да хвърля един поглед на отсрещната стена ! Но много ми хареса това, което видях Чудесна работа сте свършили!

  8. #23

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lucy Виж мнение
    Ами аз вече обясних неловката ситуация , в която попаднах ... Въпреки че тайната ми цел беше точно да се запознаем с хора от форума, но не би!


    Ами да вземем да си направим една среща тогава!

  9. #24

    Подразбиране

    Присъединявам се към предложението!

  10. #25

    Подразбиране

    Аз бях там по време на награждаването и просто нямаше как

    А ти може би беше момичето, което подаваше наградите

  11. #26

    Подразбиране



    Не, момичето с опашката, ако нея имаш предвид, се казва Тони.
    Аз обикалях напред - назад, защото ми беше много горещо. Доста дълго се застоях при рояла.
    После наливах шампанско.
    Ти да не би да беше този, за когото не стигна почерпката?

  12. #27

    Подразбиране

    Този, който не стигна до почерпката

    Измъкнах се малко преди това

  13. #28

    Подразбиране

    Наистина гоблените не са чак толкова много, но има и нови неща. Аз лично приветствам идеята за организиране на такава изложба - това е доста смело и неблагодарно начинание /винаги недоволните са повече/. Разгледах с удоволствие снимките - пожелавам догодина повече модели и повече гобленари!

  14. #29

    Подразбиране

    Деси, как да те позная на снимките?

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Тук се виждам малко. Отзад, до статива с ризите, аз съм с черната тениска.


Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •