Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 47
  1. #16

    Подразбиране

    Майчина усмивка е прекрасна

  2. #17

    Подразбиране привет

    Здравейте , момичета! От доста време не съм показвала с какво се занимавам . Умишлено не съм направила етапи , защото нямам нужната техника да снимам, а предпочитам крайният резултат.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #18

    Talking

    Този гоблен е подарък за съпругът ми послучай рожденият му ден . Понеже е запален шахматист и реших да го изненадам , а вярвайте ми - изненадата беше повече от приятна

  4. #19

    Thumbs down

    Следва " Зовът на дивото" .Той ми беше подарен на изложбата , която направихме няколко колежки от Общинска администрация. Предварително се извинявам , че не е изгладен , но желанието ми да го покажа надделя
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #20

    Smile

    А сега и моето " Синеоко лято"
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #21

    Wink

    Понеже знам , че в един дом трябва да има и коне се спрях на " Щастливите коне". Те са готова комплектовка. Взех ги от магазина на Ради и Санита. Ето до тук съм ги докарала.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #22

    Подразбиране

    Много красиви неща си избродирала, но много ме впечатли подаръка за съпруга ти!!!! Поздравления

  8. #23

    Подразбиране

    Показваш все нови и нови красоти.Успех с кончетата,много са сладки

  9. #24

  10. #25

    Подразбиране

    Ей, Лидка, кога успя да ги качиш? Докато ти дадох снимките и...вече са на линия. Прекрасни са. Но повярвайте ми момичета на "живо" са още по-красиви.

  11. #26

    Подразбиране благодаря

    Момичета, много Ви благодаря за милите думи. Чак ми поникнаха крилца. Толкова много красоти има , които искам да ушия че няколко живота няма да ми стигнат.

  12. #27

    Подразбиране

    Твоите „малко гобленчета“ започват да стават повечко,а най- важното е че са много хубави.Поздравления!

  13. #28

    Подразбиране

    Впечатлена съм от новите ти творения, но най-вече от шахматното. Как няма да е изненадан съпругът ти като и тематиката е страхотно попадение, и изпълнението - майсторско!

  14. #29

    Подразбиране

    Аууууу едва успях да си намеря темичката, ами така е щом не качвам нищо, затова сега ще покажа няколко неща. Първият гоблен е подарък за майка ми

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Тези двечките са за моята внучка

Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •