Показване на 1 до 15 от 66

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране отоци

    Цитат Първоначално написано от галюшка Виж мнение
    Пуснали са едни гел кремове по аптеките, има за разширени вени и друг за ревматично-артритни болки и отоци. Ако някой прояви интерес ще му кажа името. Струва 5.25 лв, 250 мл в кутия. Доволна съм, с две намазвания събра отоците по краката на мъжа ми, е ще се наложат още мазания, но... Четох скоро, че подувания по краката се дължат и на венозна недостатъчност.
    мога ли да попитам за името на това мазило?за подуванията на краката-причините могат да бъдат много!сърдечни,бъбречни,венозни.....много е неприятно!

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rosi_vesko Виж мнение
    мога ли да попитам за името на това мазило?за подуванията на краката-причините могат да бъдат много!сърдечни,бъбречни,венозни.....много е неприятно!
    Все пак не вярвам слепешката да си купиш такова мазило. Най-напред изясняваш произхода на болежката и тогава купуваш мазилото. Този гел е в няколко варианта, пише ги на етикетчето на кутията и съобразяваш с нуждите. Аз си купих само за ревматнични и артритни проблеми и отоци.Да ти кажа - докторите, при които ходим за помощ, понякога са с ледени буци в гърдите си. Почти шест месеца от нас се дерат мангизи и правят предложения за ненужни операции и инжекции за стотици левове. Да не говорим, че диагноза и назначено лечение няма. Гелът се казва Кройтенхоф или нещо подобно. Ако искаш повече подробности пиши на ЛС

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •