Показване на 1 до 15 от 66

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране доктор ревматолог

    Моля ви, ако някой знае добър ревматолог в София или клиника нека ми пише. Само да не е клиниката по ревматология на ул. Урвич. Срещу 110 лв за прием, кръвни изследвания и рентген и почти 8 часа висене си тръгнахме силно огорчени, разочаровани и без рецепта на лекарства. Дали пък не ни имат за някакви досадници, които само се оплакват от силни болки и нямат търпение да киснат по 3-4 часа, а? Как мислите?

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от галюшка Виж мнение
    Моля ви, ако някой знае добър ревматолог в София или клиника нека ми пише. Само да не е клиниката по ревматология на ул. Урвич. Срещу 110 лв за прием, кръвни изследвания и рентген и почти 8 часа висене си тръгнахме силно огорчени, разочаровани и без рецепта на лекарства. Дали пък не ни имат за някакви досадници, които само се оплакват от силни болки и нямат търпение да киснат по 3-4 часа, а? Как мислите?
    Незнам,защо търсиш ревматолог от София .Ако си в Пловдив или региона ,иди при д-р Горанов,той е шеф на ревматологията в окръжна болница,а,приема и всеки ден следобед в първа поликлиника на Понеделник пазара.Много е внимателен и си разбира от работата

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от stelco Виж мнение
    Незнам,защо търсиш ревматолог от София .Ако си в Пловдив или региона ,иди при д-р Горанов,той е шеф на ревматологията в окръжна болница,а,приема и всеки ден следобед в първа поликлиника на Понеделник пазара.Много е внимателен и си разбира от работата
    Благодаря ти за отговора и вниманието. Търся ревматолог от София, защото живея тук. Вчера наш близък ми даде името на професор от клиниката, за която не ща да чувам. Въпреки това,яд не яд, утре ще отида да запиша час за прием.

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от галюшка Виж мнение
    Благодаря ти за отговора и вниманието. Търся ревматолог от София, защото живея тук. Вчера наш близък ми даде името на професор от клиниката, за която не ща да чувам. Въпреки това,яд не яд, утре ще отида да запиша час за прием.
    Получих личното съобщение,радвам се че съм помогнала.По начина ,по който описваше проблема при мъжа ти ,предположих че ще е от вените ,защото и моите оплаквания бяха същите.А аз съм опитала какви ли не лекарства за разширени вени и единственотот ,от което имам облекчение и виждам ефект за сега е Флебодиа.На мен ,когато ми го изписаха ми казаха,че е най-новото и съвременно лекарство за разширени вени-с много бърз ефект/разбирай облекчение/,и най- малко странични действия/практически до сега при мен нищо като странични действия не се е проявило от Флебодиа,защото от всички стари препарати имах някакви оплаквания/.Лятото вече ходя с къси поли и нямам комплекси ,че краката ми са отекли или вените в горещината ще изпъкнат/това страшно ме дразнеше преди и около3-4 години ходех само с панталони/

  5. #5

    Подразбиране

    Момичета, преди известно време споделих с вас, че краката на мъжа ми отичат. Много от вас се отзоваха коя с каквото може, за което - хиляди благодарности. Една от вас купи крем за отоци Кройтенхоф. извинявам се, не си спомням името й. Но ако тя прочете този постинг, моля на ЛС да ми отговори за ефекта на този крем. Приятна вечер на всички и сладки сънища!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •