Цитат Първоначално написано от галюшка Виж мнение
Благодаря ти за отговора и вниманието. Търся ревматолог от София, защото живея тук. Вчера наш близък ми даде името на професор от клиниката, за която не ща да чувам. Въпреки това,яд не яд, утре ще отида да запиша час за прием.
Получих личното съобщение,радвам се че съм помогнала.По начина ,по който описваше проблема при мъжа ти ,предположих че ще е от вените ,защото и моите оплаквания бяха същите.А аз съм опитала какви ли не лекарства за разширени вени и единственотот ,от което имам облекчение и виждам ефект за сега е Флебодиа.На мен ,когато ми го изписаха ми казаха,че е най-новото и съвременно лекарство за разширени вени-с много бърз ефект/разбирай облекчение/,и най- малко странични действия/практически до сега при мен нищо като странични действия не се е проявило от Флебодиа,защото от всички стари препарати имах някакви оплаквания/.Лятото вече ходя с къси поли и нямам комплекси ,че краката ми са отекли или вените в горещината ще изпъкнат/това страшно ме дразнеше преди и около3-4 години ходех само с панталони/