Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 66

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране отоци

    Пуснали са едни гел кремове по аптеките, има за разширени вени и друг за ревматично-артритни болки и отоци. Ако някой прояви интерес ще му кажа името. Струва 5.25 лв, 250 мл в кутия. Доволна съм, с две намазвания събра отоците по краката на мъжа ми, е ще се наложат още мазания, но... Четох скоро, че подувания по краката се дължат и на венозна недостатъчност.

  2. #2

    Подразбиране

    Галюшка, и аз го ползвам и съм много доволна.

  3. #3

    Подразбиране

    Стелко, пожелавам ти в най-кратки срокове тънки, изящни и здрави глезени.

  4. #4

    Подразбиране

    Лари, от колко време го ползваш? Например вчера (неделя) след две намазвания почти се бяха скрили. А работата на мъжа ми е на бюро и понеже го боли не става от стола, после в колата и хайде в кревата. Но въпреки това отоците бяха почти напълно изчезнали. Използвам случая и мястото да попитам някой дали има представа как мога да си закупя ВИПРОСАЛ.

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от галюшка Виж мнение
    Пуснали са едни гел кремове по аптеките, има за разширени вени и друг за ревматично-артритни болки и отоци. Ако някой прояви интерес ще му кажа името. Струва 5.25 лв, 250 мл в кутия. Доволна съм, с две намазвания събра отоците по краката на мъжа ми, е ще се наложат още мазания, но... Четох скоро, че подувания по краката се дължат и на венозна недостатъчност.
    Аз също пробвах в началото различни кремове ,защото от харчетата ме болеше корем,но като спра да се мажа отново започваха да ме болят и отичат крака.Джипито ,което ми предложи Флебодиа ,каза че за да имам истинско облекчение трябва да пия хапчета,и това било най-ефикасното и ново в момента.

  6. #6

    Подразбиране отоци

    Цитат Първоначално написано от галюшка Виж мнение
    Пуснали са едни гел кремове по аптеките, има за разширени вени и друг за ревматично-артритни болки и отоци. Ако някой прояви интерес ще му кажа името. Струва 5.25 лв, 250 мл в кутия. Доволна съм, с две намазвания събра отоците по краката на мъжа ми, е ще се наложат още мазания, но... Четох скоро, че подувания по краката се дължат и на венозна недостатъчност.
    мога ли да попитам за името на това мазило?за подуванията на краката-причините могат да бъдат много!сърдечни,бъбречни,венозни.....много е неприятно!

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rosi_vesko Виж мнение
    мога ли да попитам за името на това мазило?за подуванията на краката-причините могат да бъдат много!сърдечни,бъбречни,венозни.....много е неприятно!
    Все пак не вярвам слепешката да си купиш такова мазило. Най-напред изясняваш произхода на болежката и тогава купуваш мазилото. Този гел е в няколко варианта, пише ги на етикетчето на кутията и съобразяваш с нуждите. Аз си купих само за ревматнични и артритни проблеми и отоци.Да ти кажа - докторите, при които ходим за помощ, понякога са с ледени буци в гърдите си. Почти шест месеца от нас се дерат мангизи и правят предложения за ненужни операции и инжекции за стотици левове. Да не говорим, че диагноза и назначено лечение няма. Гелът се казва Кройтенхоф или нещо подобно. Ако искаш повече подробности пиши на ЛС

  8. #8

    Подразбиране

    НА ВСЯКА ЦЕНА ОТИДИ НА ЛЕКАР.НЕ СЕ ОПИТВАЙ ДА СЕ ЛЕКУВАШ САМА-ОПАСНО Е!ИСКАЙ ОТ ЛИЧНИЯТ СИ ЛЕКАР НАПРАВЛЕНИЕ ЗА КРЪВ И УРИНА-АКО Е ЗДРАВОСЛОВЕН ПРОБЛЕМ ЩЕ СЕ ОТРАЗИ В РЕЗУЛТАТИТЕ ОТ ИЗСЛЕДВАНИЯТА!НЕ СЕ БАВИ .АЗ НЕ ГО НАПРАВИХ И СЕГА ГОРЧИВО СЪЖАЛЯВАМ!!!!!!!ПИШИ КАТО ИЗЛЯЗАТ РЕЗУЛТАТИТЕ-ЩЕ СЕ РАДВАМ ДА ПОМОГНА!

  9. #9

    Подразбиране

    АБСОЛЮТНО И НАПЪЛНО поддържам мнението на Роси. Нямаш представа какви са последиците и ЗАГУБЕНОТО ВРЕМЕ. И аз си и , защото сиПиши дали си отишла на лекар веднага!

  10. #10

    Подразбиране ЗДРАВЕЙ

    Цитат Първоначално написано от галюшка Виж мнение
    АБСОЛЮТНО И НАПЪЛНО поддържам мнението на Роси. Нямаш представа какви са последиците и ЗАГУБЕНОТО ВРЕМЕ. И аз си и , защото сиПиши дали си отишла на лекар веднага!
    радвам се,че ме подкрепяшвинаги съм готова да помогна с каквото мога

  11. #11

    Подразбиране

    Здравейте! И аз имам проблем с подуването на глезена на единия крак, но ме учудва защо мислите, че е възможно това да е проблем, свързан със сърдечно-дъбовата система, какво общо има?

  12. #12

    Подразбиране

    Дълги години сърцето на майка ми беше в абсолютна аритмия и много често глезените й се подуваха. Но ако не се подуват и двата ти глезена май не е сърдечен проблем. Най-разумно е да си направиш изследвания.
    Това винаги е признак за нещо, на което трябва да обърнеш внимание.
    Възможно е просто да задържаш течности в тъканите. Успех!

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tanevlas Виж мнение
    Здравейте! И аз имам проблем с подуването на глезена на единия крак, но ме учудва защо мислите, че е възможно това да е проблем, свързан със сърдечно-дъбовата система, какво общо има?
    Здравейте,ако проблема е само на единия крак ,100% мога да кажа ,че не е от сърцето ,а от вените на крака.Аз го имах ,абсолютно същия проблем и бях пила какво ли не.Преди известно време ми изписаха Флебодиа и си мислех,че е пак е поредното лекарство без ефект, но се оказа ,че не е така.Вземам Флебодиа по 1 таблетка всяка сутрин и проблеми с крака вече ги няма.Пробвай и ти и за няколко дни ще видиш ефект.

  14. #14

    Подразбиране

    Много благодаря на Гарфийлд и Стелко!!! Наистина само на единия крак ми е подуването, но е много упорито - вече четвърта година. Утре имам час за преглед във ВМА при съдов хирург, дано там да се изясни причината. Аз също съм на мнение, че е съдов проблема, защото пробвах с Детралекс и имах подобрение от него, не пълно, но определено имаше разлика. Въпроса е, че като спреш да пиеш хапчетата оттока пак си го има, т.е. трябва да има някакво по-трайно решение на проблема!

  15. #15

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tanevlas Виж мнение
    Много благодаря на Гарфийлд и Стелко!!! Наистина само на единия крак ми е подуването, но е много упорито - вече четвърта година. Утре имам час за преглед във ВМА при съдов хирург, дано там да се изясни причината. Аз също съм на мнение, че е съдов проблема, защото пробвах с Детралекс и имах подобрение от него, не пълно, но определено имаше разлика. Въпроса е, че като спреш да пиеш хапчетата оттока пак си го има, т.е. трябва да има някакво по-трайно решение на проблема!
    Здравейте отново,какво стана със съдовия хирург,как е крака ти?

Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •