Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 66
  1. #16

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от wylchin Виж мнение
    Ето една статия от вестник "Доктор":
    Благодаря мила за полезната статия Отговорих си на много въпроси след като я прочетох. Задължително ще приложа билковите рецепти. С благодарност и към всички момичета, който се включиха със съвети и предложения

  2. #17

    Подразбиране

    При мен се появи същия проблем на единия крак след раждането ,вече 6 години.Ако ходя повече и най-вече през лятото глезена ми е много отекъл,понякога дори обувката ме стяга.Опитвах с какво ли не -разни мазила ,но без ефект ,а от таблетките -страшно ме болеше стомах.Миналата пролет моето джипи ми
    препоръча Флебодия -било нещо съвсем ново и много ефикасно.В началото не повярвах,защото се бях измъчила години да опитвам, но ефекта беше страхотен.Пия Флебодиа всяка сутрин ,когато започне да тупти или тежи крака, а от един месец постоянно заради жегите и нямам проблем,а и не ме боли стомах,за което най- много се притеснявах ,защото не закусвам

  3. #18

    Подразбиране отоци

    Пуснали са едни гел кремове по аптеките, има за разширени вени и друг за ревматично-артритни болки и отоци. Ако някой прояви интерес ще му кажа името. Струва 5.25 лв, 250 мл в кутия. Доволна съм, с две намазвания събра отоците по краката на мъжа ми, е ще се наложат още мазания, но... Четох скоро, че подувания по краката се дължат и на венозна недостатъчност.

  4. #19

    Подразбиране

    Галюшка, и аз го ползвам и съм много доволна.

  5. #20

    Подразбиране

    Стелко, пожелавам ти в най-кратки срокове тънки, изящни и здрави глезени.

  6. #21

    Подразбиране

    Лари, от колко време го ползваш? Например вчера (неделя) след две намазвания почти се бяха скрили. А работата на мъжа ми е на бюро и понеже го боли не става от стола, после в колата и хайде в кревата. Но въпреки това отоците бяха почти напълно изчезнали. Използвам случая и мястото да попитам някой дали има представа как мога да си закупя ВИПРОСАЛ.

  7. #22

    Подразбиране доктор ревматолог

    Моля ви, ако някой знае добър ревматолог в София или клиника нека ми пише. Само да не е клиниката по ревматология на ул. Урвич. Срещу 110 лв за прием, кръвни изследвания и рентген и почти 8 часа висене си тръгнахме силно огорчени, разочаровани и без рецепта на лекарства. Дали пък не ни имат за някакви досадници, които само се оплакват от силни болки и нямат търпение да киснат по 3-4 часа, а? Как мислите?

  8. #23

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от галюшка Виж мнение
    Пуснали са едни гел кремове по аптеките, има за разширени вени и друг за ревматично-артритни болки и отоци. Ако някой прояви интерес ще му кажа името. Струва 5.25 лв, 250 мл в кутия. Доволна съм, с две намазвания събра отоците по краката на мъжа ми, е ще се наложат още мазания, но... Четох скоро, че подувания по краката се дължат и на венозна недостатъчност.
    Аз също пробвах в началото различни кремове ,защото от харчетата ме болеше корем,но като спра да се мажа отново започваха да ме болят и отичат крака.Джипито ,което ми предложи Флебодиа ,каза че за да имам истинско облекчение трябва да пия хапчета,и това било най-ефикасното и ново в момента.

  9. #24

    Подразбиране

    НА ВСЯКА ЦЕНА ОТИДИ НА ЛЕКАР.НЕ СЕ ОПИТВАЙ ДА СЕ ЛЕКУВАШ САМА-ОПАСНО Е!ИСКАЙ ОТ ЛИЧНИЯТ СИ ЛЕКАР НАПРАВЛЕНИЕ ЗА КРЪВ И УРИНА-АКО Е ЗДРАВОСЛОВЕН ПРОБЛЕМ ЩЕ СЕ ОТРАЗИ В РЕЗУЛТАТИТЕ ОТ ИЗСЛЕДВАНИЯТА!НЕ СЕ БАВИ .АЗ НЕ ГО НАПРАВИХ И СЕГА ГОРЧИВО СЪЖАЛЯВАМ!!!!!!!ПИШИ КАТО ИЗЛЯЗАТ РЕЗУЛТАТИТЕ-ЩЕ СЕ РАДВАМ ДА ПОМОГНА!

  10. #25

    Подразбиране

    АБСОЛЮТНО И НАПЪЛНО поддържам мнението на Роси. Нямаш представа какви са последиците и ЗАГУБЕНОТО ВРЕМЕ. И аз си и , защото сиПиши дали си отишла на лекар веднага!

  11. #26

    Подразбиране ЗДРАВЕЙ

    Цитат Първоначално написано от галюшка Виж мнение
    АБСОЛЮТНО И НАПЪЛНО поддържам мнението на Роси. Нямаш представа какви са последиците и ЗАГУБЕНОТО ВРЕМЕ. И аз си и , защото сиПиши дали си отишла на лекар веднага!
    радвам се,че ме подкрепяшвинаги съм готова да помогна с каквото мога

  12. #27

    Подразбиране отоци

    Цитат Първоначално написано от галюшка Виж мнение
    Пуснали са едни гел кремове по аптеките, има за разширени вени и друг за ревматично-артритни болки и отоци. Ако някой прояви интерес ще му кажа името. Струва 5.25 лв, 250 мл в кутия. Доволна съм, с две намазвания събра отоците по краката на мъжа ми, е ще се наложат още мазания, но... Четох скоро, че подувания по краката се дължат и на венозна недостатъчност.
    мога ли да попитам за името на това мазило?за подуванията на краката-причините могат да бъдат много!сърдечни,бъбречни,венозни.....много е неприятно!

  13. #28

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от галюшка Виж мнение
    Моля ви, ако някой знае добър ревматолог в София или клиника нека ми пише. Само да не е клиниката по ревматология на ул. Урвич. Срещу 110 лв за прием, кръвни изследвания и рентген и почти 8 часа висене си тръгнахме силно огорчени, разочаровани и без рецепта на лекарства. Дали пък не ни имат за някакви досадници, които само се оплакват от силни болки и нямат търпение да киснат по 3-4 часа, а? Как мислите?
    Незнам,защо търсиш ревматолог от София .Ако си в Пловдив или региона ,иди при д-р Горанов,той е шеф на ревматологията в окръжна болница,а,приема и всеки ден следобед в първа поликлиника на Понеделник пазара.Много е внимателен и си разбира от работата

  14. #29

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rosi_vesko Виж мнение
    мога ли да попитам за името на това мазило?за подуванията на краката-причините могат да бъдат много!сърдечни,бъбречни,венозни.....много е неприятно!
    Все пак не вярвам слепешката да си купиш такова мазило. Най-напред изясняваш произхода на болежката и тогава купуваш мазилото. Този гел е в няколко варианта, пише ги на етикетчето на кутията и съобразяваш с нуждите. Аз си купих само за ревматнични и артритни проблеми и отоци.Да ти кажа - докторите, при които ходим за помощ, понякога са с ледени буци в гърдите си. Почти шест месеца от нас се дерат мангизи и правят предложения за ненужни операции и инжекции за стотици левове. Да не говорим, че диагноза и назначено лечение няма. Гелът се казва Кройтенхоф или нещо подобно. Ако искаш повече подробности пиши на ЛС

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от stelco Виж мнение
    Незнам,защо търсиш ревматолог от София .Ако си в Пловдив или региона ,иди при д-р Горанов,той е шеф на ревматологията в окръжна болница,а,приема и всеки ден следобед в първа поликлиника на Понеделник пазара.Много е внимателен и си разбира от работата
    Благодаря ти за отговора и вниманието. Търся ревматолог от София, защото живея тук. Вчера наш близък ми даде името на професор от клиниката, за която не ща да чувам. Въпреки това,яд не яд, утре ще отида да запиша час за прием.

Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •