Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 66
  1. #46

    Подразбиране

    Аз също имам същия проблем.На мен ми казаха че имам линфен застой и също пия флебодия за сега не виждам подобрение и пия също и по 2 хапчета за уриниране.Имам също и рана на десния крак от 1 год.и чак сега започна да се затваря.Но има също и други здравословни проблеми пак с краката.Благодаря за споделените мнения и препоръки.

  2. #47

    Подразбиране

    О тоците по краката се дължат обикновено на проблеми с черния дроб.Добре е да го прочистите.Много добре това става със сок от червено цвекло.Започва се с малки количества по 30 г смесен с моркови и ябълки.

  3. #48

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dvebrezi Виж мнение
    О тоците по краката се дължат обикновено на проблеми с черния дроб.Добре е да го прочистите.Много добре това става със сок от червено цвекло.Започва се с малки количества по 30 г смесен с моркови и ябълки.
    Минах тази година на ТЕЛК но не са ми изследвали черния дроб само ми казаха че не е подут и нямам оплаквания.Слава Бога никога не съм имала.Нехаресвам червеното цвекло нямали друга рецепта.Моля да буда извинена.

  4. #49

    Подразбиране

    Ивелина, щом се отнася за здравето се налага да затвориш очи. Пресните сокове от моркови и червено цвекло се пият 1-2 часа след изцеждането им като се държат в хладилник. Никога веднага след приготвянето им! Дори и да нямаш проблеми с черния дроб не е лошо да го попрочистиш. Може да приемаш червено цвекло на салата - сварено, със сол, олио или зехтин и лимонов сок. Но тогава ефектът му ще е по-слаб.

  5. #50

    Подразбиране

    здравейте на всички,оттоци се получават от различни заболявания,не я плашете .Трябва да се отиде при личния ,той ще ти пусне изследвания и от тях ще прецени на какъв специалист да те изпрати, но не се бави трябва да отидеш възможно най- скоро.УСПЕХ

  6. #51

    Подразбиране

    Ивелина,прочетох,че имаш незарастваща рана на крака.Исках да те попитам да не би да имаш диабет или претърпяла ли си някаква степен на инсулт?И какво ти казват лекарите по този проблем?

  7. #52

    Подразбиране

    Искам да поясня,няма нищо плашешто ,че казвам да се прочисти черния дроб.Не е необходимо да се появи заболяване за да се направи това.Просто през него преминава цялата храна и когато е претоварен се появяват и такива неща като отоци.Трябва известно време да се приема по-лека храна.Соковете са подходящи за това-хем хранят и почистват.
    На твое место бех направила пълна ревизия на хранителните си навици.
    Това само ще подпомогне организма и ще му даде възможност да се справи сам.
    А за какво заболяване си на ТЕЛК?

  8. #53

    Подразбиране

    Искам да помоля, ако може да напишете за сока от червено цвекло моркови и ябълки-в какви пропорции се приготвя ,колко пъти на ден се пие и колко време да се пие .Чувала съм ,,че червеното цвекло е много полезно ,но не знам как да го приготвя Благодаря предварително !!

  9. #54

    Smile

    С удоволствие ще ти кажа.В момента и аз пия сутрин вместо закуска.
    Правя сок от моркови и цвекло 3:1 Понякога добавям ябълка или киви.
    Правя си малка чаша сок.Важно е да не се започва с голямо количество червено цвекло,защото в стомаха настъпва буря,аз без да искам го установих и сега карам внимателно.Внимание,червеното цвекло боядисва!
    Получава се много вкусен сок.Подобрява стомашната дейност ,помага при запек изобщо прочиства и кожата на лицето се избистря.Помага и при високо кръвно.

  10. #55

    Подразбиране

    Благодаря .От утре започвам.До сега съм правила само салата от него.

  11. #56

    Smile

    Добре е да пиеш един месец от сока.Успех!

  12. #57

    Подразбиране

    За тези,които не обичат цвекло има рецептад тиква при отоци-може да погледнеш тази връзка
    http://bilkizazdrave.blogspot.com/20...g-post_26.html

  13. #58

    Подразбиране

    Благодаря на всички ви.Бях на телк защото имам коксартроза на тазобедрените стави и денцифален синдром и ме пенсионираха с 66%.имам рана на десния крак доло зачервена и ми казаха че имам линфен застой и нося еластични чорапи и съм малко по добре позатвориха се раните и имам от доста време корички но си седят така не се махат.

  14. #59

    Post

    Здравейте момичета...бих искала и аз да се включа по темата, тъй като имам проблем с разширените вени...въпросът ми е към тези, които са приемали Флебодия...как трябва да се пият таблетките, непрекъснато или с почивки...?т.е. каква е схемата на приложение при разширени вени...

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    http://www.framar.bg/%D1%84%D0%BB%D0...d30004467.html

    Все пак питай лекар. Мъжът ми ги пи по горната схема.

Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •