Страница 12 от 18 ПърваПърва ... 21011121314 ... ПоследенПоследен
Показване на 166 до 180 от 256
  1. #166

    Подразбиране

    ЮЛИ 2009
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от zhak : 14.07.2009 в 13:14.

  2. #167

    Подразбиране

    И ОЩЕ
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от zhak : 14.07.2009 в 13:26.

  3. #168

    Подразбиране

    И ОЩЕ
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #169

    Подразбиране

    СЛЕДВАЩИТЕ
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от zhak : 14.07.2009 в 13:28.

  5. #170

    Подразбиране

    ПОСЛЕДНИТЕ
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от zhak : 14.07.2009 в 13:36.

  6. #171

    Подразбиране Здравейте,

    качавам част от схемите в списание "Галерия бродерия" от месец август 2009 година на www.daniel4i1.multiply.com/photos. Скоро ще кача и от септември!

  7. #172

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от daniel4i Виж мнение
    качавам част от схемите в списание "Галерия бродерия" от месец август 2009 година на www.daniel4i1.multiply.com/photos. Скоро ще кача и от септември!
    Eй супер. Много ти благодаря.
    zeza_v@abv.bg

  8. #173

    Подразбиране

    Имам въпрос относно схемите. Харесах си няколко моделчета и ми се искаше да оставя за малко чаршафа, който шия и да се хвана с някое коледно моделче, за да имам нещо готово за празниците. Всички схеми обаче ми излизат размазани на компютъра като ги приближа. Дали ще излзязат ясно като ги разпечатам?
    Когато имаш любов край себе си, имаш всичко. Когато я нямаш, не е важно какво друго имаш...

  9. #174

    Подразбиране

    Мили момичета, извинявам се, че пиша в тази тема но купуваме с колежката ми всеки един брой на Галерия бродерия. Поръчах си пълния комплект на конци за гоблена Мария и Исус от брой април и се оказа, че единия брой сме дали на някого и не ни го е върнал и сега имам само половината схема, а конците ги иммам. Много моля ако вече сте сканирали схемата да ми я изпратите на r_nemska@abv.bg за което благодаря предварително.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #175

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Radi Виж мнение
    Мили момичета, извинявам се, че пиша в тази тема но купуваме с колежката ми всеки един брой на Галерия бродерия. Поръчах си пълния комплект на конци за гоблена Мария и Исус от брой април и се оказа, че единия брой сме дали на някого и не ни го е върнал и сега имам само половината схема, а конците ги иммам. Много моля ако вече сте сканирали схемата да ми я изпратите на r_nemska@abv.bg за което благодаря предварително.
    Изпратих ти я.Успех!

  11. #176

    Подразбиране

    Момичета, дръпнах си схемата на това сладко коледно гобленче, но е много размазана.Някой има ли четлива?
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Когато имаш любов край себе си, имаш всичко. Когато я нямаш, не е важно какво друго имаш...

  12. #177

    Подразбиране

    velly17, утре ще я сканирам

  13. #178

    Smile Здравейте скъпи момичета,

    едва днес успях да сканирам списание "Галерия бродерия" - брой септември и го качих на http://daniel4i1.multiply.com/photos. Скана не е много добър, но в общи линии става. Много бързах да го сканирам в обедната почивка и затова така се получи, за което искрено се извинявам! Приятна вечер!Незнам в какво греша, но тук във форума не мога да прикачвам файлове, да не би да е от формата и ако така как трябва да ги преформатирам, за да мога да ги качвам тук?

  14. #179

  15. #180

    Подразбиране --

    Реклама:

Страница 12 от 18 ПърваПърва ... 21011121314 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •