Страница 15 от 15 ПърваПърва ... 5131415
Показване на 211 до 225 от 256

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Здравейте момичета. Опитвам се да си изтегля схемичката на Красивата балерина от списание Галерия бродерия от Април 2008 година, но когато кликна на линка, посочен в първия пост, ми се отваря olx.bg. Дали имам някакъв проблем с компютъра или просто правя нещо, не както трябва. Моля ако някой разполага със схемичката да ми я изпрати на maria_95316@abv.bg. Ббагодаря ВИ!

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mariastefan Виж мнение
    Здравейте момичета. Опитвам се да си изтегля схемичката на Красивата балерина от списание Галерия бродерия от Април 2008 година, но когато кликна на линка, посочен в първия пост, ми се отваря olx.bg. Дали имам някакъв проблем с компютъра или просто правя нещо, не както трябва. Моля ако някой разполага със схемичката да ми я изпрати на maria_95316@abv.bg. Ббагодаря ВИ!
    нямате проблем с компютъра - линка от първия пост е стар от 14.06.2007 година и е невалиден

  3. #3

    Подразбиране

    Благодаря за отговора! А дали има начин все пак да се отворят схемите от 2008 година?

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mariastefan Виж мнение
    Благодаря за отговора! А дали има начин все пак да се отворят схемите от 2008 година?
    http://depositfiles.com/ru/files/3gry8q8lu
    canko2003@gmail.com

    " Не се задоволявай да бъдеш дим,когато можеш да бъдеш огън. "


  5. #5

    Подразбиране

    Здраейте, от приятелка взех схемата на "Крадецът на рози" от август 2005. Но се оказа, че няколко реда от схемата липсват. По-нагоре из мненията намерих картинката, но линка за схемата неработи. Ако някой може да пусне работещ линк или да ми прати схемата на gluhia@abv.bg ще съм му много благодарна.

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от RSG Виж мнение
    Здраейте, от приятелка взех схемата на "Крадецът на рози" от август 2005. Но се оказа, че няколко реда от схемата липсват. По-нагоре из мненията намерих картинката, но линка за схемата неработи. Ако някой може да пусне работещ линк или да ми прати схемата на gluhia@abv.bg ще съм му много благодарна.
    Поща

  7. #7

    Подразбиране

    Здравейте! Харесах страшно много гоблен, който го комплектува Милена стил и знам, че е бил публикуван в "Галерия бродерия", но не зная в кой брой. Гоблена се казва "ПРЕЗ ОКТОМВРИ", но и поради специфичното име не мога да открия снимка в търсачката. Видях го комплектован от Милена стил, но е 1:4. Моля, ако някой познава броевете на списанието и може да ме насочи. Благодаря предварително. Гоблена представлява кей с двама влюбени под червен чадър и е много дълъг, но тесен като размер.

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от viliyana Виж мнение
    Здравейте! Харесах страшно много гоблен, който го комплектува Милена стил и знам, че е бил публикуван в "Галерия бродерия", но не зная в кой брой. Гоблена се казва "ПРЕЗ ОКТОМВРИ", но и поради специфичното име не мога да открия снимка в търсачката. Видях го комплектован от Милена стил, но е 1:4. Моля, ако някой познава броевете на списанието и може да ме насочи. Благодаря предварително. Гоблена представлява кей с двама влюбени под червен чадър и е много дълъг, но тесен като размер.
    Ако е този:През октомври-Г&#1.jpg
    имаш го ,но утре.
    Галерия Бродерия-Декември 2013

  9. #9

    Подразбиране

    milkatg Много много благодаря. Точно този е! Видях го ушит 1:1на бяла панама и без да е ушит белия фон. Много благодаря за отзивчивостта, защото зная, че без снимка никой не се отзовава.

    viliyana_sl@abv.bg
    Редактирано от viliyana : 18.08.2015 в 10:09. Причина: забравих да си напиша мейла за връзка

  10. #10

    Подразбиране

    Изпратих пренабор в РМ -от рускините.Ако държиш да е точно от Галерия Бродерия,
    довечера ще сканирам схемата от списанието и ще ти я изпратя.
    Просто сега имам само 30 мин.обедна почивка и трябва да тръгвам на работа.
    До довечера!Лек ден!
    Милка

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от milkatg Виж мнение
    Изпратих пренабор в РМ -от рускините.Ако държиш да е точно от Галерия Бродерия,
    довечера ще сканирам схемата от списанието и ще ти я изпратя.
    Просто сега имам само 30 мин.обедна почивка и трябва да тръгвам на работа.
    До довечера!Лек ден!
    Милка
    Може ли и аз да се наредя за пренабора в ПМ.Благодаря!

  12. #12

Страница 15 от 15 ПърваПърва ... 5131415

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •