Страница 17 от 18 ПърваПърва ... 715161718 ПоследенПоследен
Показване на 241 до 255 от 256
  1. #241

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tancheto36 Виж мнение
    Здравейте , някой да има схемата на гоблена Асенова крепост от август 2011г. на сп.Галерия Бродерия.
    Изпратете ми на имейл tancheto78@gmail.com
    Благодаря предварително!
    В тема България http://www.goblenite.org/showthread....236#post515236

  2. #242

    Подразбиране

    Здравейте момичета. Опитвам се да си изтегля схемичката на Красивата балерина от списание Галерия бродерия от Април 2008 година, но когато кликна на линка, посочен в първия пост, ми се отваря olx.bg. Дали имам някакъв проблем с компютъра или просто правя нещо, не както трябва. Моля ако някой разполага със схемичката да ми я изпрати на maria_95316@abv.bg. Ббагодаря ВИ!

  3. #243

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mariastefan Виж мнение
    Здравейте момичета. Опитвам се да си изтегля схемичката на Красивата балерина от списание Галерия бродерия от Април 2008 година, но когато кликна на линка, посочен в първия пост, ми се отваря olx.bg. Дали имам някакъв проблем с компютъра или просто правя нещо, не както трябва. Моля ако някой разполага със схемичката да ми я изпрати на maria_95316@abv.bg. Ббагодаря ВИ!
    нямате проблем с компютъра - линка от първия пост е стар от 14.06.2007 година и е невалиден

  4. #244

    Подразбиране

    Благодаря за отговора! А дали има начин все пак да се отворят схемите от 2008 година?

  5. #245

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mariastefan Виж мнение
    Благодаря за отговора! А дали има начин все пак да се отворят схемите от 2008 година?
    http://depositfiles.com/ru/files/3gry8q8lu
    canko2003@gmail.com

    " Не се задоволявай да бъдеш дим,когато можеш да бъдеш огън. "


  6. #246

    Подразбиране

    Здравейте! Виждам, че е качена картинката на гоблена "Романтична среща" от февруарския брой на списанието, но не виждам схемата, а много искам да го ушия. Как бих могла да се снабдя с нея? Благодаря за отделеното внимание

  7. #247

    Подразбиране

    Виждам, че не съм уточнила годината за гоблена "Романтична среща" Става въпрос за броя на списанието от февруари 2009 г.

  8. #248

    Подразбиране

    Здраейте, от приятелка взех схемата на "Крадецът на рози" от август 2005. Но се оказа, че няколко реда от схемата липсват. По-нагоре из мненията намерих картинката, но линка за схемата неработи. Ако някой може да пусне работещ линк или да ми прати схемата на gluhia@abv.bg ще съм му много благодарна.

  9. #249

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от RSG Виж мнение
    Здраейте, от приятелка взех схемата на "Крадецът на рози" от август 2005. Но се оказа, че няколко реда от схемата липсват. По-нагоре из мненията намерих картинката, но линка за схемата неработи. Ако някой може да пусне работещ линк или да ми прати схемата на gluhia@abv.bg ще съм му много благодарна.
    Поща

  10. #250

    Подразбиране

    Здравейте! Харесах страшно много гоблен, който го комплектува Милена стил и знам, че е бил публикуван в "Галерия бродерия", но не зная в кой брой. Гоблена се казва "ПРЕЗ ОКТОМВРИ", но и поради специфичното име не мога да открия снимка в търсачката. Видях го комплектован от Милена стил, но е 1:4. Моля, ако някой познава броевете на списанието и може да ме насочи. Благодаря предварително. Гоблена представлява кей с двама влюбени под червен чадър и е много дълъг, но тесен като размер.

  11. #251

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от viliyana Виж мнение
    Здравейте! Харесах страшно много гоблен, който го комплектува Милена стил и знам, че е бил публикуван в "Галерия бродерия", но не зная в кой брой. Гоблена се казва "ПРЕЗ ОКТОМВРИ", но и поради специфичното име не мога да открия снимка в търсачката. Видях го комплектован от Милена стил, но е 1:4. Моля, ако някой познава броевете на списанието и може да ме насочи. Благодаря предварително. Гоблена представлява кей с двама влюбени под червен чадър и е много дълъг, но тесен като размер.
    Ако е този:През октомври-Г&#1.jpg
    имаш го ,но утре.
    Галерия Бродерия-Декември 2013

  12. #252

    Подразбиране

    milkatg Много много благодаря. Точно този е! Видях го ушит 1:1на бяла панама и без да е ушит белия фон. Много благодаря за отзивчивостта, защото зная, че без снимка никой не се отзовава.

    viliyana_sl@abv.bg
    Редактирано от viliyana : 18.08.2015 в 10:09. Причина: забравих да си напиша мейла за връзка

  13. #253

    Подразбиране

    Изпратих пренабор в РМ -от рускините.Ако държиш да е точно от Галерия Бродерия,
    довечера ще сканирам схемата от списанието и ще ти я изпратя.
    Просто сега имам само 30 мин.обедна почивка и трябва да тръгвам на работа.
    До довечера!Лек ден!
    Милка

  14. #254

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от milkatg Виж мнение
    Изпратих пренабор в РМ -от рускините.Ако държиш да е точно от Галерия Бродерия,
    довечера ще сканирам схемата от списанието и ще ти я изпратя.
    Просто сега имам само 30 мин.обедна почивка и трябва да тръгвам на работа.
    До довечера!Лек ден!
    Милка
    Може ли и аз да се наредя за пренабора в ПМ.Благодаря!

  15. #255

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от rossi369 Виж мнение

    Може ли и аз да се наредя за пренабора в ПМ.Благодаря!
    С най-голямо удоволствие,но...-дай адрес!
    Редактирано от milkatg : 19.08.2015 в 22:28.

Страница 17 от 18 ПърваПърва ... 715161718 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •