Страница 1 от 10 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 140
  1. #1

    Подразбиране

    ======
    Редактирано от manka : 04.01.2010 в 08:07.

  2. #2

    Подразбиране

    Аз шия първия си гоблен по схема която ми прати съфорумка,на която още веднъж благодаря.Не мога да сложа снимка на гоблена защото не е у дома а на работното ми място ще го снимам утре,сега слагам само картинка.Шия го 1:1 с ДМЦ конци.ЗА 1 път шия в такива тъмни цветове но става бързо и не е никак труден
    Извинявам се за качеството на снимката снимана е с мобилен и не се получи много добре
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  3. #3

    Подразбиране

    Здравейте!

    Ето и аз върху какво се пъна и го боцкам в момента - Слънчогледите на MEGAT CROSS STITCH:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #4

    Подразбиране

    Това е за отмора
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #5

    Подразбиране

    Сега съм на вълна цветя!В понеделник ще покажа още!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #6

    Подразбиране

    Остана ми още малко и да го покажа в готови, че почна вече да ми омръзва. Налягам си дупето да го завърша, че току-виж съм започнала пак някой друг.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от teotedi21 Виж мнение
    Сега съм на тема религия и стигнах до тук - започнат е на 28 февруари. Моля се да му видя по-бързо края.
    ама коя година,ако е тази много бързо шиеш.

  8. #8

    Подразбиране

    И аз се реших да покажа до къде съм стигнала
    Та с графиката на влюбените съм до тук http://www.album.bg/megincetokz/images/12413520/ а с малката мадона до тук http://www.album.bg/megincetokz/images/12413517/

  9. #9

    Подразбиране

    Ето и моя Исус пред завършване :?????000.jpg

  10. #10

    Подразбиране

    Еве ја и мојата „Девојка во бело„. Ми останува уште ликот и дополна на еден конец кој го немав а сега го набавив.
    Веднаш штом ќе го завршам ке пишам.
    Поздрав до сите во форумот.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #11

    Подразбиране

    аз се сблъсках с първия си дименшънс,ето етапче от него,но докаго то разгадая доста зор видях честно казано,но пък това което се получава изглежда много красиво,още не съм стигнала до контурния бод,за момента съм го докарала до тук
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #12

    Подразбиране

    Момичета а това шия в момента,казва се пред бащината къща на Леврон.Но е много труден всички бодове са единични.Такъв гоблен не съм шила до сега.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #13

    Подразбиране

    Аз започнах тези двете.Още съм в началото ,но по нататък като ги поушия малко ще ги снимам
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  14. #14

    Подразбиране

    Здравейте момичета!В момента шия това:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Скъпи момичета,над това се трудя в момента.Гоблена е на приятелка която го захвърлила и аз реших да и помогна.Нали приятел в нужда се познавал........Ето го и него.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 1 от 10 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •