Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 32

Тема: Книги

  1. #16

  2. #17

    Smile Здравейте:)

    Чудесна тема!За съжаление много трудно мога да кажа, коя е любимата ми книга,харесвам много различни стилове.Книгата, която най- много пъти съм чела е трилогията "Сага за войната на разлома" на Реймънд Фийст, наистина уникален фентъзи автор(лично за мен по - добър от Толкин).Горещо препоръчвам на всички, които си падат по този стил литература

  3. #18

  4. #19

    Подразбиране

    много полезна тема,но все пак предпочитам да се излегна в леглото с книга в ръце...

  5. #20

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от toteva Виж мнение
    много полезна тема,но все пак предпочитам да се излегна в леглото с книга в ръце...
    Да, с книга в ръце е много по-приятно! И аз така предпочитам. В момента с голям интерес съм се задълбочила над "Метода Силва" от Хосе Силва и д-р Робърт Стоун. По стил е сходна с "Тайната" на Ронда Бърн и е за хора с философко виждане за случващото се с нас и около нас. Преди два дена прочетох и "На изток от рая" от Джон Стайнбек, но нещо не ме впечатли тази книга. Много харесвам произведенията на съвременните руски авторки Александра Маринина и Марина Юденич. С голям интерес прочетох "Шифъра на Леонардо" и "Лунният камък". Обичам да чета и ще ми бъде интересно да науча каво четете в момента и кой автор или заглавие на книга са ви заинтригували.
    Редактирано от rebostobg : 04.07.2009 в 19:10.

  6. #21

    Подразбиране

    И аз си имам своите любими книги и автори-Предречено от Пагане на В.Мутафчиева, Мъртвите сибирски полета-страхотна трилогия според мен,имам всички романи посветени на композитори и изпълнители от далечно и по-близко минало.Те ме обогатяват душевно.Още д-р Живаго, Децата на Арбат, Фараонът.Не мога всичко да изброя.В последно време децата ми носят книги на съвременни бълг. и чужди автори.Някои ги приемам, други-не съвсем, но всичко изчитам.Имам библиотека от няколко хиляди книги и е трудно да спомена всички,а повечето си ги обичам.
    Забравих да пиша какво чета сега-Пътят на България от Димитър Съсълов.И като почивка -Художникът на Уилям Уортън.
    Редактирано от lari : 19.07.2009 в 11:53.

  7. #22

    Подразбиране

    Как съм я пропуснала тази тема.
    Последно прочетах "Габриела, карамфил и канела" на Жоржи Амаду. Но от новите заглавия най-много ме впечатлиха двете книги на Халед Хосейни - "Ловъцът на хвърчила" и "Хиляда сияйни слънца"

  8. #23

    Подразбиране

    Много интересна тема,
    аз чета страшно много,
    пробвала съм да чета и на компютъра,
    но най-обичам да си държа книжката в ръце
    Скоро прочетох две много интересни книги
    Джеймс Ролинс - "Черният орден" и
    Джефри Арчър - "Аферата Ван Гог"
    препоръчвам ги, четат се на един дъх.

  9. #24

    Подразбиране

    Мери Хигинс Кларк - "Две малки момиченца в синьо"
    Белва Плейн - "Далеч от дома"
    Тези две също са интересни

  10. #25

    Подразбиране

    А книгата която съм чела три пъти и
    мога да прочета още два пъти по толкова е "Мама" на Райна Вапцарова

  11. #26

    Подразбиране

    От всички книги,които съм чела,дори и от новите,не съм срещнала друга да ми допадне така,както "Радостта да се живее"от Емил Зола.Дори не си спомням колко пъти съм я препрочитала наум и на глас,за да я споделя със семейството ми.Тъй като не всеки се интересува от този тип историческо-романтични четива,единственният начин е да чета на глас ,на всички докато се излежават през зимните вечери.За мен тази творба си остава най-силната!Иначе мога да добавя "Двете Диани",отново на Зола ,Граф Монте Кристо на Александър Дюма,много детски книги и не на последно място "Руфо -червенокосият"на Иван Мариновски.

  12. #27

    Подразбиране

    ето тук можете да прочетете любимите книги на всички тинейджъри здрач , новолуние , затъмнение и зазоряване
    http://www.napravisam.bg/?id=fentyzi

  13. #28

  14. #29

    Подразбиране

    Последно прочетох "Онзи,който убива в гората" от Матю Скот Хансън и "Босът"от Стан Потинджър.Харесвам и поезия-Дамян Дамянов,Блага Димитрова,Евтим Евтимов -няма да мога да ги изброя всички.Колкото и банално да звучи,книгата наистина е прозорец към света и щастлив е онзи ,който наднича през него.

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    " На изток от рая" и "Д-Р Живаго" - велики книги, написани от велики хора, всяка от тях я почвам по няколко пъти, стигам да някъде и ги зарязвам и това вече две години. Нз, но и мен не ме грабват
    P.S."Малкият принц", "Алиса в страната на чудесата","Дон Кихот"," Пипи Дългото Чорапче"- Любимите книжлета на деца и възрастни никога не са ми харесвали, нито сега, нито като бях дете
    Явно нямам въображение

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •