Страница 24 от 25 ПърваПърва ... 1422232425 ПоследенПоследен
Показване на 346 до 360 от 375
  1. #346

    Подразбиране

    Ама тя наистина много весела тази кокошчица - браво
    Знанието и Опитът не говорят непременно на един и същ език!

  2. #347

    Подразбиране

    Супер оригинална кокошчица!

  3. #348

    Подразбиране

    Кате предколедно си фурия!

  4. #349

    Подразбиране

    Официално съм ти фен Кокошката ти е страхотна и мисля че ще стане хит схемата (ако я разпространяваш радбира се)! А може ли да попитам какви са тези мемори конци?

  5. #350

    Подразбиране

    Много ти е сладка и закачлива кокошката. И аз мисля, че схемата ще е голям хит, ако я разпространиш.

  6. #351

    Подразбиране

    Благодаря ви много!!!! Схемата я давам на който я иска. Но с обяснението, че съм си подбирала различни конци докато я шиех, според наличните.
    Ето и оформлението в магична снежна топка. Но в интерес на истината не мога да предам реалната визия със снимките. Много ефектно се получи:

    И една топка, която правихме с децата ми. Изрязват се картонените форми и с 12 на брои такива се оформя такава малка дантелена красотичка:

    И мисля да спирам за тази година. Много благодаря на всички отбили се в моята темичка. Обещавам да правя още странни и различни неща

  7. #352

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Ducky Виж мнение
    Благодаря ви много!!!! Схемата я давам на който я иска. Но с обяснението, че съм си подбирала различни конци докато я шиех, според наличните.
    Ето и оформлението в магична снежна топка. Но в интерес на истината не мога да предам реалната визия със снимките. Много ефектно се получи:

    И една топка, която правихме с децата ми. Изрязват се картонените форми и с 12 на брои такива се оформя такава малка дантелена красотичка:

    И мисля да спирам за тази година. Много благодаря на всички отбили се в моята темичка. Обещавам да правя още странни и различни неща

    Кате, много красотички при теб,а и тая кокошомания е суперЗа магическата топка-нямам думи
    Весели празници на теб и цялото семейство в очакване на още нестандартни нещица при теб.
    Лошият човек е като въглена-ако не те опари,ще те очерни. Анахарсисhttp://eli1958.snimka.bg/tapestries/gobleni.418735

  8. #353

  9. #354

  10. #355

    Подразбиране

    Е, мислех, че кокошката е била последна за годината. Но имах време и за нещо дребно, но красиво

  11. #356

    Подразбиране

    Направо ме разби с тези красоти! Всичко е страхотно, но бижутата са невероятно красиви и нежни

  12. #357

    Подразбиране

    Ето и моето първо завършено за 2014

    Започнато в началото на 2013, все пак му дойде времето. За оформление обаче ще се наложи да почака Щото му "умаля" рамката, която му бях приготвила

  13. #358

    Подразбиране

    Супер пиленца...

  14. #359

    Подразбиране

    Много е нежно, пъстро и цветничко!!! Абе супер е!!! Накара ме да се усмихна рано сутрин!!! Благодаря!!!
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  15. #360

    Подразбиране

    Реклама:
    Браво,Кате!Поздравления за последните попълнения,за креативността и за продуктивността
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

Страница 24 от 25 ПърваПърва ... 1422232425 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •