Страница 13 от 25 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследенПоследен
Показване на 181 до 195 от 375
  1. #181

    Подразбиране

    Оригинална , както винаги! А играчкитепак ли ти си ги шила? Ако е така - свалям ти шапка - станали са просто перфектни!

  2. #182

    Подразбиране

    Момичета, много благодаря на всички ви
    m_rija, за съжаление не съм правила ирачките аз Готови са, на ДМЦ направо с "лигавничетата" - имаха си конци и схемички, но аз си използвах малки мотивчета и буквички от една книжка, пак на ДМЦ.
    Но пък вече мога да се похваля с направена от мен кукла . Товае заек, типа на куклата е "тилда". ВСичко съм правила сама...роклята направо ми взе здравето... отне мо доста време и не е кой-знае-какво, но на мен много ми хареса крайния резултат:

  3. #183

    Post

    Катенце стахотни неща си изработила видях ме ги на живо прекрасни са а куклата е много сладка

  4. #184

    Подразбиране

    Катенце, аз обещавам много да слушкам и искам такова зайчееееееее.
    Невероятно е да и е честит на Дара заека Дългоушка, личи, че е момиченце с розови ушички и розова рокличка.

  5. #185

    Подразбиране

    Куклата е много елегантна, и майсторски направена! Иска ми се и аз да се пробвам да направя играчка, толкова е сладка!

  6. #186

    Подразбиране

    Много са сладки куклите а и майсторски направени
    На ЛС, без прикачена картинка не отговарям
    dianita_12345@abv.bg

  7. #187

    Подразбиране

    Зайката е много сладка, а роклята е чудна!

  8. #188

    Подразбиране

    Зайка е много сладка, а за роклята - струвало си е усилието - много е кипра, и аз искам такава

  9. #189

    Подразбиране

    Много сладка зайка! Браво, Кате

  10. #190

    Подразбиране

    Браво, браво! Твоята зайка е невероятно елегантна в тази рокля.

  11. #191

    Smile

    Днес получих страхотни подаръци за РД- ни дни с малката от Катето!
    Всичко е прекрасно и много изпипано ♥. Показвам тези свързани с хобито ни

    [IMG][/IMG]

    Картичката целогодишно ще си я държа на секцията, ножичката ще влезе в употреба, а диадемата малката си я сложи и носи от сега

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  12. #192

    Подразбиране

    Нашето Катенце е всестранно развита личност - бродерии, бижута и какво ли още не прави. подаръка е страхотен.

  13. #193

    Подразбиране

    Зайчето е станало перфектно , за бижутата ... нямам думи ! Възхищавам се на всеки, който се справя с тези коледни топки и сърчица ! За цялото ти творчество

  14. #194

    Подразбиране

    Ами няма нещо което да ти се опре! Доказателствата се множат с нарастването на страничките ти, всеки път нова и нова красота, изпипана до съвършенство. Да не си някоя фея под прикритие

  15. #195

    Подразбиране Картички

    Реклама:
    След много чудене..все пак реших да покажа подновената си (стара) страст..картичките. Чудех се дали да ги показвам тук, защото не са бродирани, а и повечето са ги видяли във албума във Фейсбук-а. Но все пак нека си измъкна темичката от забвението Сега си разпечатах малко великденски мъничета и от 3-4 дни само гледам и се чудя от къде да подхвана пак шиенето

    СЛед рождения ден на Ками, нещо ми дойде музата и си купих малко нови джунжурийки и хартии за картички и се почна.... Лесно е като има материали Ето картичките в албум:http://ducky.snimka.bg/hobby/kartichki.578821.all
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • Тип на файла: jpg 21.jpg‎ (45.4 KB, 27 показвания)
    • Тип на файла: jpg 4.jpg‎ (58.5 KB, 34 показвания)
    • Тип на файла: jpg 18.jpg‎ (39.0 KB, 37 показвания)

Страница 13 от 25 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •