Страница 15 от 25 ПърваПърва ... 51314151617 ... ПоследенПоследен
Показване на 211 до 225 от 375
  1. #211

    Подразбиране

    Оценка 10 по шестобалната система!
    А картичката с розите направо ми взе ума.

  2. #212

    Подразбиране

    Последните няколко дни се замислих, че скоро не съм показвала над какво съм се трудила и какво съм успяла да докарам до финал. За Великден направих няколко яйчица, повечето подарих лично, някои не успях и дори са още в мен. Направих и доста картички покрай празници и рождени дни. И най-важното, въпреки всичко успявам и да шия по малко.
    Пускам няколко картинки, но не в реда на завършване И ще оставя и непоказани неща, защото все още не съм ги подарила

    Тези кончета са ми оригинална комплелтовка на Дименшънс. Започнала ги бях преди 2 години, че дори и повече. Спомням си, че бях бременна и малкия ми подритваше схемата от вътре...Така де...какво си въобразявам, да ползвам "къщичката'' на някой за поставка на схема
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #213

  4. #214

    Подразбиране

    Имам и едно завършено гобленче, което не е само моя заслуга.
    Тъй като съм страстен почитател на контурния бод, само той е мое дело Отне ми почти толкова време, колкото кръстатия бод на Кроти. Крайният резултат за мен е изключително задоволителен, особено когато видях реакцията на Rostso, когато и подарихме гоблена
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #215

    Подразбиране

    Оооооооооо, Кате, така ми е драго да те видя с нещо завършено, защото винаги си оригинална и все хубави неща показваш, различни и интересни! Прекрасни кончета, а подаръчето - много сладурско!

  6. #216

    Wink

    Кончетата ти са страхотни, а закачката с мишките е много забавна

  7. #217

  8. #218

    Подразбиране

    Много красиви кончета/и как иначе като са Дим/.А мишлетата са от моделите,при вида на които се усмихвам до уши.
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

  9. #219

    Подразбиране

    Еха ,пак ни зарадва с красоти!

  10. #220

    Подразбиране

    И великденските яйца от тази година. Първите две са големи 10 см височина...направо щраусови се получиха Схемичките на големите яйца са от безплатните на Коутс. Но беше едно голямо моделче с 3 животни, за съжаление нямах време за третото. Ето двете големи яйца + още няколко малки и едно сърчице, което е само с декорации, без бродерия.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #221

    Подразбиране

    Момичета, много, много благодаря! Понякога, честно казано се притеснявам да показвам какви съм ги свършила Защото не винаги ми се получават нещата както искам и съм УЖАСНООО бавна, но пък така както ме ласкаете...се вдъхновявам невероятно!
    Останалите завършенки след като ги подаря...да я има поне изненадата

  12. #222

    Подразбиране

    Кате, кончетата са страхотни!
    Прекрасни са!
    А твоята намеса в ушиването им е перфектна!

  13. #223

    Подразбиране

    Нямам думи! Още повече, че всичко съм виждала на живо - кончетата са много сладки! А и съм горд притежател на голямото яйце, още седи на видно място в нас, въпреки, че мина Великден! Кате, чудесни са!

  14. #224

    Подразбиране

    Кате, концетата са много красиви, а тези летящи мишки не съм ги виждала но страшно много ми харесаха, и аз като Кати съм притежателка на яйчице от тебе.

  15. #225

    Подразбиране

    Реклама:
    Мишките са убийствени! Браво и на теб и на Кроти! А кончетата и аз съм си ги харесала ... но кога ще стане....
    За яйцата, няма да говоря - на мен ми действат вдъхновяващо

Страница 15 от 25 ПърваПърва ... 51314151617 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •