Страница 21 от 25 ПърваПърва ... 111920212223 ... ПоследенПоследен
Показване на 301 до 315 от 375
  1. #301

    Подразбиране

    И още 3 картички, последно за тази година

  2. #302

  3. #303

    Подразбиране

    Всичко е прекрасно, и топките, и гобленчето... Но картичките ти просто ми взеха ума ... невероятен майстор си!

  4. #304

    Подразбиране

    Много красиви топки си направила, изглеждат невероятни, а картичките много ми харесват.

  5. #305

    Подразбиране

    Картичките ти са много, много хубави, изчистени и елегантни

  6. #306

    Подразбиране

    Чудесни изработки в края на годината! Фен съм им на топките - тъй като показа нагледно технологията - ще направя и аз такива! Ще е през януари, но ... УНИКАЛНИ СА!

  7. #307

    Подразбиране

    Честита нова година! Кате, картичките са страхотни! Поздравления!

  8. #308

    Подразбиране

    Не бих седнала да се занимавам с картички, обаче това не означава че не ги харесвам. А твоите направо са произведения на изкуството!

  9. #309

    Smile

    Чудни са всички - и играчки и картички
    Завиждам на търпението ти.........

  10. #310

    Подразбиране

    Честита Нова Година!Сигурна съм,че и през 2013г. ще продължиш да ни радваш с красоти!

  11. #311

    Подразбиране

    лелеееее, Кате! Много производтелна си била и все красиви неща си сътворила!

  12. #312

    Подразбиране

    Тъй, тъй....момичета, хубаво ме хвалите, ама производителността ми е...минимална Понякога ме е срам да се обадя в темата си. С месеци нищо не показвам Моята изработка за осмомартенската игра май заради това пропуснах да я покажа.
    Напоследък явно ме влече сърдечната тема, така че днес ще покажа цели две
    Първо обаче една картичка, че за другите неща ще сложа повече картинки. От осмомартенската размяна на подаръци - моята картичка за Кичка(keissi)


    Моделче на Фервако, което шия за 2 път. Конците(с изключение на част от 2 от зелените) са от оригинална комплектовка. Моделчето е от торбичка и ми останаха толкова много конци, че и за тряти път ще има

  13. #313

    Подразбиране

    И съществената част, бродерията. Модела е от френско списание и много го харесвам, затова ми беше огромно удоволствие да го направя за Кичка Добавих обаче малко бронзови акценти за разкошшш:

    На следващите снимки в албума има и детайлни снимки на моите добавки.
    Редактирано от Ducky : 29.11.2013 в 18:18.

  14. #314

    Подразбиране

    И второто сърчице. Един подарък за рождения ден на другарче по игла - abi1004. Имах съвсем различни планове..но с вещата намеса на друга приятелка от моята "кръвна група" - biskvitka_, с общите ни усилия се стигна до това:
    Към подаръка за Аби има и картичка "с история" Тъй като знам, също като мен намира красотата във всичко, дори и в непотребните за някой друг неща, реших, че това е картичката за нея. Правила съм я на една работилничка за картички, в края на заниманието по масата имаше много неизползвани неща от участниците, изоставени, защото нещо някой не им е харесал...аз обаче най-харесвам такива неща. И не разбирам, защо се изхвърлят - всичко си има чара и му идва момента. Сглобих я за има няма 3-4 мин. Е, беше в по-различен вид, но аз я дооформих по някакъв начин да има личното за получателя Зеблото, бронзовия елемент и пеперудата! Затова и надписа на картичката е "За теб", а не стандартното "ЧРД" Изработих също и тагчето за подаръчната торбичка, но в нетърпението да ида на срещата...забравих да ги снимам. В темата със софийските срещи има снимки на усмихнатата притежателка на завършеното трио.
    А това е картичката от снимките в заведението, където се събираме:
    Редактирано от Ducky : 29.11.2013 в 18:20.

  15. #315

    Подразбиране

    Реклама:
    Много и различни красоти има тук.Браво.

Страница 21 от 25 ПърваПърва ... 111920212223 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •