Страница 4 от 25 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 375
  1. #46

    Подразбиране

    Хайде и аз да се включа в "отбора на сърцата"
    Това е стара бродерия, но понеже имаше нещастието да бъде нацапана с мастило от принтер и смених предназначението. Беше за торбичка, но тонирах сама панамата с тестилни боички и си направих сърчице най-сетне.
    Ето тук как го правих - на етапи: http://gobko.gallery.ru/watch?a=wIV-dxOE

  2. #47

    Подразбиране


    Не са нови, но сега ги носих за рамка. Трудно ги избрах, обаче съм доволна. И да ги покажа, да не ми изостава темичката

    Роз подлежи да разкрасяване, че има едни дефекти по панамата Но не мога да си намеря камъчета-сърчица, каквато ми е идеята. За сега ще е така, пък когато успея да я оформя пак ще показвам.

  3. #48

    Подразбиране

    Да покажа, че не съм изоставила съвсем любимите си занимания
    Направих още едно сърчице и една картичка - подарък за рождения ден на zezata.

    Картичката я правих с новите ми придобивки от магазин Слънчоглед - печати, перфоратори и разни хартии
    Процеса на сърцето: http://gobko.gallery.ru/watch?a=wIV-dD14
    Редактирано от Ducky : 21.11.2009 в 13:37.

  4. #49

    Подразбиране

    Започнах с новогодишните картички За бродирани - няма време
    За днес само двечки, защото бавничко стават. Бях си начертала идеи, обаче като започнах да правя и се получиха други

  5. #50

    Подразбиране

    Много благодаря за милите думи.
    Ето и още една бърза:

  6. #51

    Подразбиране

    И още една, вече в червено


    Картичките ги правя с цветни картони, хартия специаално за картички, печати и перфоратори. Повечето съм купувала от магазин Слънчоглед. Но общо взето купувам всякакви дреболии от къде ли не. Черпя вдъхновение от Интернет, но не копирам, сама си измислям къде какво да сложа. Рисувам си идеите и когато имам време реализирам. Ето така си записвам идеите:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #52

    Подразбиране

    Пак благодаря много за похвалите. За мен вашите оценки означават мноого
    Днес успях набързо да сглобя камбанка. Бродерийката ми е от миналата година, тогава не успях да я оформя, сега обаче влезе в употреба.
    Признавам си, за това копирам напълно техниката на сглобяване от една полякиня.
    Нямах много време да я умувам и не ми харесва особено съчетанието на различните материали (цветово), но като за първи път е добре. По натам още.

    И 2 други снимки: http://gobko.gallery.ru/watch?a=wIV-dFjj

  8. #53

    Подразбиране

    Пак съм аз Въпреки ужасно ограниченото ми време успях да оформя още мъници:

    Още как изглеждат отстрани и отзад тук: http://gobko.gallery.ru/watch?a=wIV-dGuE

  9. #54

    Подразбиране

    Не мога да не се похваля тук, какво успях да направя Това е моят подарък за Юра в Коледната игра. Всичко сама съм направила - даже и копчетата Голяма играчка беше, но за мен си струваше. А колко поръчки имам за такива възглавнички имам вече ... Дъщеря ми стоеше през цялото време докато шиех на машината край мен и помагаше като вдигаше и сваляше иглата. (Точно по същия начин както аз като малка, обикалях около майка ми, когато тя шиеше )

    Ето албума с малко повече снимки: http://gobko.gallery.ru/watch?a=wIV-dJfS

  10. #55

  11. #56

    Подразбиране

    Уж не е минало много време, а едвам си открих темичката, толкова назад беше.. Голямо коледно творчество кипи
    А аз успях да избоцкам нещичко извън коледните неща. Подарък за рождения ден на Nellli

  12. #57

    Подразбиране

    Да покажа и последните си творения за тази година.
    Коледни терлички за малкото слънчице на kamellia. Големи приключения докато ги направя Много съм начинаеща в плетенето, но моделчето съм го харесала отдавна. Първия опит обаче беше неуспешен. По оригиналната схема станаха огромни, даже и за моята щерка. Защото нямаше кой да прецени, че преждата е дебела Обаче втория път успях Цветенцето на една кука и връзчиците са по моя преценка, сториха ми се много отворени за едно прохождащо дете. И се получи това:

    И една мини торбичка:

  13. #58

    Подразбиране

    И още торбички за малки сладурковци:

  14. #59

    Подразбиране

    И още малко коледно-новогодишни украшения

    Имам и още едно готово,но ще го показвам след няколко дни

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Ужасно се засрамих, като видях колко назад ми е темата в раздела...От месец нищо не съм показвала Вече правя неща само за подаръци и като дойдат празници показвам И сега не стоя със скръстени ръце, но ще показвам когато му дойде времето
    Но все пак за да се отчета ще покажа втория ми опит с полимерна глина. Отдавна съм си купила материали, наското си набавих и елементи за бижута и ето резултата:

    Малките кафяви мъниста са стъклени и не съм ги правила, готови са. Големите са мое "производство".
    Ето и първия опит, но тогава разполагах само с кожени връвчици и не мо хареса как стана, но все пак го подарих, защото го праих за свекървата, специално да отива на новогодишния и' подарък - пуловер:

Страница 4 от 25 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •