Страница 5 от 25 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 375
  1. #61

    Подразбиране

    Браво, Кате, страхотни са !!!!

  2. #62

    Подразбиране

    eli1958, ra4ko75, mimiko, zezata, BIBETO - много благодаря за положителната оценка
    Вчера като пусках снимките си мислех, че ако се хареса на поне 3-4 от хората тук, значи си заслужава да се занимавам с това
    Знам, че не съм се справила добре, все пак е за първи път, но има време да се усъвършенствам. Лошото е, че в България няма от къде да се купят аксесоари за бижута Тези намерих в един магазин за художници, обаче са ужасно скъпи. За сега ще използвам каквото има, пък може да си купя от и-бей - това му е хубавото на интернета ( напук на финансовия министър - ще си ги търся от ЕС )

    МНого благодаря, момичета
    mimiko, не съм лакирала нищо. Купих един лак - акрилен. Но пробвах малко на задната част на медальона и тъй като не видях разлика се отказах. За сега събирам само информация, за това как да се направят по "лъскави"
    Но съм полирала всичко с вълнено парче плат, не стават много лъскави, но е по-добре от това, което са след изпичането.

  3. #63

    Подразбиране

    Прекрасни бижута си направиля

  4. #64

    Подразбиране

    Ама Кате, ама душко, бива ли така ? Очите ми останаха в онуй червеничкото! Направо отваряй магазин и аз съм първа на опашка!

  5. #65

    Подразбиране

    Ох! Аз с риск да ви досадя,че не показвам гоблени ама само за това имам време - и то с охлюФска скорост! Пак бижута ще показвам.
    Успях да пробвам 2-3 техники и направих и сглобих тези комплекти:

    Ето и албума с по-подробни снимки: http://gobko.gallery.ru/watch?a=wIV-d13I

  6. #66

    Подразбиране

    Кате,скороста ти може да е охльовска,но бижутата са ти страхотни
    Лошият човек е като въглена-ако не те опари,ще те очерни. Анахарсисhttp://eli1958.snimka.bg/tapestries/gobleni.418735

  7. #67

    Подразбиране

    Ducky прекрасни са

    ПАПИЛОН
    kokosharova@yahoo.com

  8. #68

    Подразбиране

    Но Кате как ще ни досадиш такива великолепни неща правиш, че очите ми остават в тях. Кажи ни как ги правиш такива лъскави мажеш ли ги с някакъв лак?
    zeza_v@abv.bg

  9. #69

    Подразбиране поздрави

    Кате, може да е охлювска скороста , но това което показваш е истинско бижу!

  10. #70

    Подразбиране

    Аз онемях честно казано, бижутата са много красиви и изпипани отвсякъде.

  11. #71

    Подразбиране

    Еееех,момиче навяваш ми такива спомени.... На младини и аз експерементирах така ,правих си бижута от гипс във фурната ,а какви саксии имах украсени с канап и камъчета ....
    Поздравления за желанието и въображението,вдъхновяваш ме да започна отново,спомних си какво удоволствие ми носеше всичко това....сигурна съм че и с теб е така

  12. #72

  13. #73

    Подразбиране т

    Дъки, и ти си прихванала от красивата зараза. Чудесни уникати
    КЕЛЕБЕК

  14. #74

    Подразбиране

    Много, много брагодаря на всички! Заразата наистина ме тресе с пълна сила! Търся, чета и се уча за сега повече от колкото действам Но добрите ви оценки ме стимулират изключително много и ако започна да правя много бижута вие ще сте виновни
    boqna, твоето мнение ми е изключително ценно, имам какво да уча от теб и да те гоня в практиката
    Denica, сложила съм малко повече снимки в страничката ми в галерито:
    http://gobko.gallery.ru/watch?a=wIV-d13I Но изрязах една снимка на висулката от в по-близък план. Цветенцата ги правих по една техника, на която не си спомням името сега. Стават си сами - редят се няколко цвята в шприц и се слагат 2 приставки - останалото (както каза мъжа ми) е физика - факт ее, че от сприца излиза "саламче" с цветенца. Не са хич правилни и по някое време стават много рамесени и еднородни на цвят, но на мен ми допадна. В началото малко на "пеньоарска шарения" ми докарваше, но ми хареса в последствие:

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Да покажа едно закъсняло коледно-новогодишно гобленче:

Страница 5 от 25 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •