Страница 25 от 25 ПърваПърва ... 15232425
Показване на 361 до 375 от 375
  1. #361

    Подразбиране

    Много сладки пиленца. Интересно как ще ги оформиш или с каква рамка много ми харесаха . А бижутата са станали разкошни със здраве да си ги носиш както се казва.

  2. #362

    Подразбиране

    Много е свежо това гобленче с пиленцата, а и бижутата са разкошни...
    Браво, както винаги!

  3. #363

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Ducky Виж мнение
    Ето и моето първо завършено за 2014

    Започнато в началото на 2013, все пак му дойде времето. За оформление обаче ще се наложи да почака Щото му "умаля" рамката, която му бях приготвила
    Страхотно е и много нежно!

  4. #364

    Подразбиране

    На живо е още по -нежно и красиво!

  5. #365

    Подразбиране

    Аз пак доста време не съм показвала нищичко
    Ето птичките оформени:

    И още едно различно оформление: Държач за тавичка за мъфини:

  6. #366

    Подразбиране

    И едно осмомартеско, пролетно сърце:

    Тук малко се изхитрих...Не обичам да шия големи, едноцветни области и заради това изрязах парче бледозелена панама и я приших на друга панама Не е много лесна работа това, нито спестява труд, но на мен ми хареса резултата
    Ето го целия процес: http://ducky.gallery.ru/watch?a=wIV-lDyD

  7. #367

    Подразбиране

    Много хитра идея, но и е станало много ефектно Браво Кате

  8. #368

    Подразбиране

    Много хубав ефект се е получил с кокичетата! Страхотна идея :-)
    Супер!

  9. #369

    Подразбиране

    Това с цветната панама е уникална хрумка, браво! Много са нежни пиленцата и кексчетата, абе всичко е много хубаво. Твоите неща винаги са ми на сърцето, много ми харесват.

  10. #370

    Подразбиране

    Браво Кате,страхотни идеи за оформление имашТова със зелената панама го разбрах,едва като прочетох написаното,в първия момент го приех за бродерия.И пиленцата са страхотниИ да си призная се изумих от подбора на моделите.И аз този месец ших кокичета само,че на картички и пиленце,същото .само,че едно

  11. #371

    Подразбиране

    Идеята ти е страхотна и аз като Соня, не разбрах преди да прочета обяснението.

  12. #372

    Подразбиране

    [QUOTE=Ducky;522110]Аз пак доста време не съм показвала нищичко
    Ето птичките оформени:

    Кате, много са нежни. Птички свиват гнездо в чаша........Страхотно!!!

  13. #373

    Подразбиране

    Браво за креативната идея! Страхотно! Ще севъзползвам някой ден от нея, защото много ми хареса, не само заради спестения труд за шиене на фон.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  14. #374

    Подразбиране

    Хитро,макар и не лесно пришиване ,чудесно оформление и превъзходно изпълнение.Честито!Поздравления!

  15. #375

    Подразбиране

    Реклама:
    Много благодаря на всички за положителните коментари

    Да си призная - пришиването не беше много трудно. Пришивала съм със същия цвят конец на ДМЦ и затова не личи. Но лесното идваше от това, че има мъниста по края и скриват и малките дефекти, ако има такива. И да споделя, че намазах зелената панама с безцветен лак там където трябваше да я режа. След това рязането е лесно, като пластмасова панама А така и не се нищи, защото аидата е рехава и лесно се отделят нишки. И не на последно място между двете панами има двойнолепящо ... такова като за подгъви, което продават в кинкалерийте. Техниката не съм я открила, този начин се използва за апликации в пачуърка. А на това ме научи Кети от Дверген Арт. Тя много ми се радва като прилагам хитринките от пачуърка за други цели

Страница 25 от 25 ПърваПърва ... 15232425

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •