Страница 2 от 25 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 375
  1. #16

  2. #17

  3. #18

  4. #19

  5. #20

  6. #21

  7. #22

    Подразбиране

    И последните 3 - подлежат на пране и гладене, затова са набръчкани и неоформени.

  8. #23

    Подразбиране

    Снимах си фъканото коте и да го покажа. И една малка бродерийка, която беше като комплект-подарък в едно английско списание. Забравила съм да го покажа по-рано. Паспартуто си влизаше в комплекта.

  9. #24

    Подразбиране

    И две лигавничета за подарък на две бебчета. Едното е от преди, с патетата, само сложих буквичката наскоро, другото направих за ден-два

  10. #25

    Подразбиране

    И последното на една кука, втората снимка е много близък план, за да се види, сребристия ефект в преждата.

  11. #26

    Подразбиране Празниците идват :)

    Искам да покажа малко от мойте коледно-новогодишни мъници
    Показвам ги така неоформени, а след като ги изпратя по предназначение ще ги пусна и в окончателния им вид.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #27

    Подразбиране

    Благодаря за охвалите. Доста се старая като правя нещо
    А малките червени орнаменти са от хавлиен плат (парчета-остатъци от производство на хавлиени изделия), и още един вид плат - за анцузи и блузи - пак от остатъци от производство на дрехи Използвам ги, защото исках да са така малки, а няма смисъл да купувам платове, като имам познати, които изхвърлят тези остатъци за боклук
    Копчетата по орнаментите ги правих сама - от ФИМО, малко неоформени и кривички са, ама за пръв път правя подобно нещо
    И още една бродерийка направих от сутринта - елхичка за картичка, може би
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #28

    Подразбиране

    И искам да ви покажа и малката си дъщеря! На 3 години и половина е, а вижте я вече какви мераци има. Гледа ме как боцкам и само подскача около мен: "Мамо,мамо, дай аз да дърпам иглата!" Преди 2 дена и отрязах едно парче панама и и' дадох игла и конец. Тя седна до мен и забоцка прилежно и старателно, не съм и' помагала с нищо друго, освен със смяната на конеца и вижте какво сътвори. САМА! Направо сълзи ми потекоха от гордост Мила мамина отмяна - имам си наследник Е, не изглежда много добре, но на 3 години и половина си е направо чудесно
    (Не ми стига лимита на емотиконките да си покажа чувствата )
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #29

    Подразбиране Идеи

    И още ще показвам.
    Една моя идея - пак с минимален разход на средства. Трябват само малко гипс, шоколадови бонбони, лакове, боички и декарации за нокти.
    Ще сложа целия процес:
    Използвам формички от шоколадови бонбони от този вид:

    Забърквам малко гипс и пълня формичките, като се стегнат малко, слагам клечки за зъби (удобни са, защото са леки) и ги забивам в горния край на орнамента.


    Така изглеждат отдолу:

    После следя около 5-10 мин да не се стегне прекалено гипса и са не може да се извади клечката, но я изваждам когато излятото вече няма никаква вода, защото после дупчицата пак се затваря.
    После ги исваждам и оставям са се изсушат добре(става и върху парното, за 1-2 часа) И се получава това:

  15. #30

    Подразбиране още..

    Реклама:
    После сядам и приготвям каквото има за декорация: лакове, боички, малки декорации, каквото ми дойде на ум и имам под ръка.


    И после се развихрям И се получава това:

    Малки са и сравнителни лекички, стават за украса на елха
    Е, това е от мен!
    Отивам да подготвям гостито за вечерта, който има празник, трябва да черпи....

Страница 2 от 25 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •