Страница 3 от 25 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 375
  1. #31

    Подразбиране шапка и шал

    Пак не е гоблен, ама не мога да не се похваля какво изплетох на моето слънце Е, понеже ми е за пръв път с такова занимание, не беше без помоща на майка ми Обаче сега започвам още един комплект за дъщеричката на моя приятелка - сама ще се справям
    Малката много им се радва и само пита кога ще има сняг пак да ходи навън с шапката и шала. Иначе сега само до детската градина и обратно ходи с тях.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #32

    Подразбиране Картички

    Още малко нови мъници за празниците. И 9 оформени вече картички за благотворителния търг.
    Тук картичките са в по-близък план: http://goblenite.org/showpost.php?p=...&postcount=236
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • Тип на файла: jpg n1.JPG‎ (210.3 KB, 77 показвания)
    • Тип на файла: jpg nn.JPG‎ (131.9 KB, 93 показвания)

  3. #33

    Подразбиране Какви подаръци направих

    Моите подаръци вече са получени от всички. Другарчето ми от играта Doris още не е писала в темичката но знам, че си го е получила, защото ми се обади. Ето какво направих с много старание и любов: Коледна покривчица, лента за свещ, книгоразделител и картичка - всичко в цвета на Коледата:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • Тип на файла: jpg 1.jpg‎ (85.5 KB, 22 показвания)
    • Тип на файла: jpg 2.jpg‎ (82.4 KB, 27 показвания)
    • Тип на файла: jpg 3.jpg‎ (65.9 KB, 7 показвания)
    • Тип на файла: jpg 4.jpg‎ (62.3 KB, 5 показвания)
    • Тип на файла: jpg 5.jpg‎ (62.4 KB, 10 показвания)

  4. #34

    Подразбиране За Манка

    За Манка: Чашка с аватара и', лента за свещ, картичка:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • Тип на файла: jpg 9.jpg‎ (49.0 KB, 88 показвания)

  5. #35

    Подразбиране И на Nellli

    И за Nellli двоен подарък, нали беше рожденичка
    Орнамент на пластична канава, картичка, книгоразделител със зодииката и', и за нея също чашка с аватар
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • Тип на файла: jpg 10.jpg‎ (66.6 KB, 111 показвания)

  6. #36

    Подразбиране

    И едно готово нещичко да покажа. За подарък е, обаче не успях да го подаря , тъй като рядко се виждаме с получателката Нямам търпение обаче да покажа, че все пак и аз довършвам неща


    Моделчето е на Дименшънс - старо - повода е китайската година на бика, подбора на цветовете е - каквото имах по ръка

  7. #37

    Подразбиране

    -те, всички!
    Не съм завършвала нищо от 3 месеца, но вчера и днес съм герой! Цели 4 неща.... Аз така си шия, по няколко неща на един път
    За Вликден завърших пеперудите и торбичката за подарък за Nellli-то. Обаче ми хрумна да и' направя едно бискорню. И от тогава до сега беше една мъъъкаа. Реших да използвам различни бодове, а не както е по схема и много бърках. Не съжалявам обаче изобщо, даже съм намислила да правя още. Ето 3-те бродериики за Нелка:

    И долната страна на бискорню-то:

    И най-сетне завършената рибка Немо за дъщеричката ми. Милото много се радва. Чак го целува.


    Още снимки на тези неща: http://gobko.gallery.ru/watch?a=wIV-cxb0

  8. #38

    Подразбиране

    А! Излъгах, че не съм завършвала нищо Всичко беше за подаръци и съм забравила да ги сложа тук. Часовника е подарък от 8-момартенската игра за Smeshko Моделчето на венеца е от списание Рико, а цифрите си ги слагах сама - на око.

    А кухненската престилка отново за Nellli. И престилката я ших сама - не се справих много добре, защото нямам никакъв опит с шевната машина, но много се старах Моделчето е на Орхидея.

  9. #39

    Подразбиране

    Аз много зачестих с готовите неща, но така като имам да довършвам много неща. Ето маковете на Орхидея - бях направила само червените цветове и ги оставих, сега за 3-4 дена ги завърших с голям ентусиазъм. Другарче са на слънчогледите:http://radikal.ru/F/i052.radikal.ru/...fdaa4.jpg.html



    И тези мечовци - показвам ги конспиративно. Не са оформени, но не мога да не се похваля - мноого обичам контур, а те са само контур. След време ще покажа какво ще става....

  10. #40

    Подразбиране

    Да покажа и последното завършено. Беше за подарък и го направих за 3 дни С такова женание го правих - много приятно за шиене. Обаче си смених цветовете, защото ирисите бяха в синьо и не ми харесвааха така.

    И в рамка:

    Имам и още завършрни, но ще показвам, когато ги подаря, да не развалям изненадата

  11. #41

    Подразбиране

    Здравейте на всички!
    Аз завърших още едно започнато и изоставено - беше ми останало малко от зеленото в рамката и контура, но все не намирах време. Сега обаче нали съм решила да намаля бройката на изоставените-започчнати и работя упорито
    Макове от Дименшънс - по схема от нет-а с ключ по сравнителна таблица от ТУК - много съм доволна от тази талица за конците на Дим.


    И започвам да довършвам изоставени работи. Сега съм на това: http://goblenite.org/showpost.php?p=296644&postcount=23
    Редактирано от Ducky : 10.08.2009 в 09:56.

  12. #42

    Подразбиране

    Много благодаря на всички, за милите думи Това е голям стимул за мен
    Ето още две готови неща. Магьосничето е току-що завършено, а обувчиците са от преди месец-два, но все не можехме да се засечем с Рали на срещите да и' го подаря. Вчера вече си отиде по предназначение, да радва мама и малкия Калоян



    И продължавам да завършвам изоставените проекти, но ще показвам по натам.

  13. #43

    Подразбиране

    Хайде още едно готово от мен Това не е от "захвърлените" ми запаси. Почнах го преди 4-5 дена, ама много бързо и леко се шие.
    Много благодаря на rositsa http://goblenite.org/showpost.php?p=...&postcount=223 за схемата.
    Уших го за подарък на свекървата за рождения ден, но се престарах с времето. Мислех, че както съм несериозна ще го шия докато дойде повода, а ми трябва чак за ноември

  14. #44

    Подразбиране

    Дойде ред да си покажа и последно гобленче правено за подарък (за сега). Понеже до сега се разминавахме с Таня, цели 3 месеца не успях да и' го дам
    Кокошките на Дим - по схема от нет-а. Лесни са за шиене.


    Какавато съм разсеяна, забравила съм, че съм показвала вече обувчиците за малкия Калоян Добре, че може да се поправят постове
    Редактирано от Ducky : 12.10.2009 в 23:00.

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Катенце, днес ти направо ме зашемети!
    И предполагам, че се държах и неадвекатно!
    Разказвам - пристига младата майчица пред работата ми и иска да ме види за няколко минути!
    И ми връчва тази красива красота - подарък за моя рожден ден, който отмина.... По технически причини двечките не успяхме да се видим на нашите срещи!
    Та това е красотата - обожавам такива неща, в които има закачка!




    Та това сме ние на нашите срещи, като квачки - бъра, бъра...
    Прекрасен гоблен! Разнесох го из целия етаж, за да се похваля! Много е приятно човек да получава подаръци за рожденния си ден цяла година!!!
    А този е прекрасен!
    БЛАГОДАРЯ!!!

Страница 3 от 25 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •