Показване на 1 до 15 от 18

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране съвет

    Има и друга възможност - лазерна терапия...... НО!!!!! Аз имам две операции с лазер(на сливиците и на шийката на матката) и съм безкрайно недоволна... и двата пъти ме изгориха много зверски.... за втората се наложи и втори път да ме оперират, защото са ме изгорили много на дълбоко раната не е успяла да се покрие с епителни клетки, та точхо преди 2 седмици се наложи втора операция.... с нож по старият начин..

    За това бих посъветвала всички - НИКАКВИ операзии с лазери!!!!!

    Представяте ли си какво може да направят с лицето ми......

  2. #2

    Подразбиране

    В последната книжка на Ейвън тази течност се подвизава като "Серум за лице против спукани капиляри Аnew Clinical Лазер". На върха на епруветката има едно метално топче, чрез което става намазването и ми се струва, че е икономично... проблемът при мен бее, че го счупих и така ... обаче капилярите се поскриха видимо

  3. #3

    Подразбиране

    Днес проверих в последната книжка го има на промоция е и струва 10.90 сериозно мисля да си го закупя ако наистина ще има ефект

  4. #4

    Подразбиране

    Галя,недей забравя,че това е само козметика а не лечебен продукт.И аз имам такива спукани капиляри по лицето си ,но никога не съм правила нещо да ги махна.Когато ми се налага да излизам някъде по-специално, си слагам фон-дьо тен .Може би наистина трябва да попиташ дарматолог или козметик ,ако искаш да се отървеш от това по лицето си.

  5. #5

    Подразбиране

    Az vi preporacvam da probvate s krem za razwireni veni ili za hemoroidi. Vnimatelno cetete opatvaneto i dalece ot ocite. efekta e siguren!

  6. #6

    Подразбиране

    Carerina, ефекта от тази течност траен ли е или като го спреш се появяват отново?

    Напоследък си правя маска за лице с хума, но вместо да я разредя с вода я разреждам с прасно мляко..... направих го 4-5 пъти през един ден и сякаш започна да има ефект (и излиза много евтино), но ми се изсипаха 1000 проблема и забравих да го правя.. сега пак ще започна и то по-продължително време, ще си купя и тази течност на AVON...... Една приятелка имаше същият проблем... Но сега лицето и е идеално... Каза, че се е справила с някакъв крем "Ruboril"(30 лева) и при всяко излизане навън се е мазала с крем със слънцезащитен фактор поне 50..... Но това ставало за месеци..... и голямо клепане падало - непрекъснато трябва да се мажеш с единия крем... чакаш да попие и мажеш втория......

  7. #7

    Подразбиране

    Каквото и да си говорим, няма магически продукти - всяко нещо иска постоянство и търпение ... за съжаление. Пък и може ли човек да е сигурен, че даден продукт ще действа на него, ако не провери... или пък дали ще попадне на достатъчно добър дерматолог

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •