Показване на 1 до 11 от 11

Тема: "Pitifuri"

  1. #1

    Подразбиране "Pitifuri"

    Zdraveite eto oshte edna sladka i lesna recepta:
    PITIFURI
    2 paket4eta biskviti(shokoladovi)
    1 paket maslo
    3-4 lajici kakao i nakraia se dobavia voda i orehi.
    biskvitite se natroshavat na mnogo sitno,pribavia se kakaoto,orehite,masloto i vodata.smesta se barka i sled tova se oformiat topchencata.po izbor se narasvat s pudra zahar i se slagat v hladilnika za da stegne smesta i sled tova bih kazala "da vi e sladko"!!!!

  2. #2

    Подразбиране

    Това ми звучи много вкусно.
    Със сигурност ще го забъркам и то съвсем скоро.

  3. #3

    Подразбиране

    А не се ли пише ПЕТИФУРИ? :?

    Иначе рецептата звучи добре...

  4. #4

    Подразбиране me4ta

    zdravei, lubopitko naistina se pishe PETIFURI,znam che e napisano greshno,no neznaeh kak da si opravia pisaniqta,no vse pak ti blagodarq za vaprosa.Akolkoto do receptata da ti e sladko

  5. #5

    Подразбиране

    От същите продукти + 1 кутийка локум, нарязан на парченца и стопен на водна баня може да се приготви и сладък салам - сместа се оформя във форма на салам върху прозрачно фолио или някакъв целофан, завива се стегнато и се слага в хладилник за 2-3 часа. След като се охлади, се маха фолиото и се реже на тънки парченца.

  6. #6

    Подразбиране me4ta

    da super predlojenie :? shte go opitam

  7. #7

    Подразбиране Re: me4ta

    Цитат Първоначално написано от me4ta
    zdravei, lubopitko naistina se pishe PETIFURI,znam che e napisano greshno,no neznaeh kak da si opravia pisaniqta,no vse pak ti blagodarq za vaprosa.Akolkoto do receptata da ti e sladko

    Веднага ти казвам как! Във всяко мнение, което постваш, в горния десен ъгъл има "промени". Натискаш го и ти се отваря прозорче с мнението ти. И от там го поправяш. :wink:

  8. #8

    Подразбиране me4ta

    blagodaria ti lubopitko za saveta.taka ve4e shte znam kak da si popraviam tova koeto sam bisala. hilqdi blagodarnosti

  9. #9

    Подразбиране

    Няма проблеми!

  10. #10

    Подразбиране

    А още по-невероятни са с вишничка от сладко в средата :wink:

  11. #11

    Подразбиране me4ta

    Реклама:
    :? ooooooooo shte opitam i sas sladko v sredata.blagodaria za ideiata zapochvam ve4e da si milsi a kak shte gi napravia

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •