Показване на 1 до 15 от 122

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Здравейте , ще Ви разкажа и аз една история свързана с една икона . Преди години баща ми се разболя , и тогава купих и започнах да шия Св.Иван Рилски , незнам , защо точно тази икона ,просто я видях и реших , че ще е тя. Зарекох се , че когото я ушия ще я подаря на един храм , който носи името на светеца. Вярвах , че докаго я шия баща ми ще намира сили да се бори с коварната болест и че ще я победи . Но не стана точно така, баща ми почина, мир на праха му , а аз в мъката си прибрах гоблена и позабравих за обещанието си.Но от известно време незнам защо нещата в семейството ми невървят "по план", отново извадих гоблена , защото имам обет , който не съм изпълнила , и вярвам , че когато оставя иконата в храма , нещата ще се оправят като със могична пръчица.

  2. #2

    Подразбиране

    За "Недопитата чаша" разбрах, че носела нещастие, защото е имало отрова в нея. Казаха ми, че конете и розите носели щастие. На мен "Мадоната с гроздето"на Солария ми донесе невероятен късмет- сбъдна ми се желание, което никога не съм и предполагала, че може да ми се случи. Явно с всички икони /гоблени/ на Богородица е така. В момента шия Мадоната на Мурильо.

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от inox21 Виж мнение
    За "Недопитата чаша" разбрах, че носела нещастие, защото е имало отрова в нея. Казаха ми, че конете и розите носели щастие. ...
    Е как видяха отрова в нарисувана чаша тези търговци? А "Коне на водопой" са най-разпространени и ги имат в наличност... и е нормално "да носят щастие", "късмет в къщата" за разлика от гоблените, които ги няма налични в момента (и заради които ще отидете да пазарувате при конкуренцията).
    Ако един гоблен Ви харесва, значи "ви е на късмет", а ако не го "усетите" от пръв поглед, каквото и да Ви обясняват в магазина и във форумите, винаги ще ви "натиска" от стената. Абе, слушайте себе си и няма да сбъркате.
    ако даваш, ще получаваш

  4. #4

    Подразбиране

    Много добре казано

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •