Страница 23 от 30 ПърваПърва ... 132122232425 ... ПоследенПоследен
Показване на 331 до 345 от 447
  1. #331

    Подразбиране

    имали някой който е правил по снимка схема искам да го питам
    нещо скайпа ми е Slavqnka85 моляви помогнете спрях до едно място на програмата PM и не мога да продължа

  2. #332

    Smile

    Тъй като не съм сама в издирването - има и други търсещи тази красота, пускам картинка и схема тук с молба. Някой от можещите да я пренабере - схемата е ужасна - от фото, но е единствената из нета - издирвам по-качествена от много много време, но .............


  3. #333

    Подразбиране

    Отдавна търся гоблен по картината на Джозефин Уол, но... Дали ще може да я пренабере по тази снимка

    А също имам програмата ПМ, но няма да мога да се оправя сама с цветовете.

  4. #334

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от steffanni Виж мнение
    Отдавна търся гоблен по картината на Джозефин Уол, но... Дали ще може да я пренабере по тази снимка

    А също имам програмата ПМ, но няма да мога да се оправя сама с цветовете.
    Доколкото знам пренабор се прави по налична схема и ключ,а не по картинка или снимка.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  5. #335

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tdm13 Виж мнение
    Доколкото знам пренабор се прави по налична схема и ключ,а не по картинка или снимка.
    Първо питам може ли някой да се отзове. Схемата е 30 МБ. Ако някой може, тогава ще му тормозя мейла с нея. Съжалявам, неправилно съм се изразила

  6. #336

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от steffanni Виж мнение
    Първо питам може ли някой да се отзове. Схемата е 30 МБ. Ако някой може, тогава ще му тормозя мейла с нея. Съжалявам, неправилно съм се изразила
    Рускините правят много пренабори на ХАЕД.Ако искаш направи си регистрация тук:
    http://rukodelie.devichnik.ru/index.php?showforum=10
    И има доста голяма тема за пренабори на ХАЕД.
    Ако имаш проблеми с руския,пиши ми на ЛС.

    А директния линк за темата е това:

    http://rukodelie.devichnik.ru/index....owtopic=111604

    Атук е за схеми на ХАЕД:
    http://rukodelie.devichnik.ru/index.php?showtopic=89408

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  7. #337

    Smile

    Цитат Първоначално написано от iliana67 Виж мнение
    ще я направя ако не е супер спешно
    Не ми е спешно, мина повече от година в издирване на по-добра схема, така че нищо не ми пречи да почакам още
    Благодаря,

  8. #338

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от iliana67 Виж мнение
    напиши ми моляте пощата си да ти пусна схемата - направих я
    Ако не те затруднявам, би ли я изпратила и на мен?

  9. #339

    Подразбиране

    Тук има обяснения за механично пренабиране на схеми от .pdf в .xsd

    Даже и да ви изядат, пак имате два изхода.

  10. #340

    Unhappy

    Момичета, има ли начин натюрморта, който показвам и е с размери 29/20 см. да се уголеми до 60/40см. или повече? Изключвам варианта да го шия в мащаб 1към4. Моля ВИ за идеи
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #341

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Sany Виж мнение
    Момичета, има ли начин натюрморта, който показвам и е с размери 29/20 см. да се уголеми до 60/40см. или повече? Изключвам варианта да го шия в мащаб 1към4. Моля ВИ за идеи
    Ако го шиеш на кръстчета на аида 14 ще стане с размери 50 х 36 см. Ако го шиеш 1 към 4 ще стане с размер 63,5 х 46 см, другият вариант е кръстчета на обикновена панама с три ката конец. Пак ще стане с размер 63,5 х 46 см.

  12. #342

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sissak Виж мнение
    Не, не означава.Ако схемата е неясна, нечетлива с пренабор може да се оправи, но пренабора копира точно оригиналния дизайн.Та ако той е калпав, с пренабор няма да стане.
    Здравейте доста неща разгледах и изчетох и искам да попитам дали може да се направи по-четлива схема на нози дим 72714 исках да го подаря на мама но схемата е ужасна
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #343

    Подразбиране

    Искам да попитам имали някоя която си е правила схема по снимка и след това го е избродирала. Много искам да направя един гоблен по снимка но явно немога да работя с програмите и ще помоля някой който може да ми я направи. Багодаря предварително.

  14. #344

  15. #345

    Подразбиране

    Реклама:
    Моля ,ако някой има тези рогоблени пренабрани да ми помогне със схемите
    7,01 и 7,58
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    djina59@abv.bg

    Тук срещнах приятели за които съм мечтала,
    но срещнах и такива за които живота бих си дала.


Страница 23 от 30 ПърваПърва ... 132122232425 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •