Показване на 1 до 9 от 9
  1. #1

    Подразбиране Цветните схеми

    Момичета и момчета, особено тези от вас които са по-грамотни с компютъра, моля ви подскажете ми начин да принтирам цветните схеми като черно-бели Имам доста от тях и не мога да се хвана с нито една, защото в принтера ми няма цветна глава, а аз незнам как да направя схемата черно-бяла. Знам само , че не може да няма начин ...
    Предварително благодаря на всички отзовали се

  2. #2

    Подразбиране

    Здравей, ами по по принцип ако знаците се повтарят не е желателно да се разпечатва схемата черно бяла...но сигурно си проверила че няма повторения. А иначе да се разпечата черно бяло не е толков атрудно, влизаш в настройките за принтера и посочваш че искаш черно бял печат.
    При различните принтери тази опция се намира на различни места...аз съм с канон и няма проблеми,защото настройката става лесно. УСпех.

  3. #3

    Подразбиране

    здравей защо не пробваш с някоя програмка за схемите и просто да преминеш към схема не само с цветове а и с различни знаци за самият цвят мисля че дори и черно бяло ще ти е по-лесно за шиене
    надявам се да съм ти помогнала
    ако искаш питай ако нещо не си разбрала

  4. #4

    Подразбиране 9

    Момичета и аз срещам проблем намерих си един сайт с който може да се правят схеми на картини ,но за съжаление схемите излизат с цвят не със знаци .
    програмката

  5. #5

    Подразбиране

    Единият вариант е от програмата с която разглеждаш картиките да ги обработиш. Аз ползвам Irfan View. Отиваш на Image, от там Convert to Greyscale. Става в нюанси на сивото.
    Другият вариант е при отпечатването преди да печаташ да зададеш в настройките на принтера Black end White и той ще ти го отпечата черно бяло.
    Само преди това провери да няма повтарящи се символи, защото минат ли в сивата гама много трудно се разграничават отделните цветове.

  6. #6

    Подразбиране цветни схеми

    Стига да имаш и символи, освен цветове на схемата, няма проблем какъв ти е принтера. Просто му даваш принт и той си печата в черно-бяла гама. Не са нужни никакви настройки!

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от did_tag Виж мнение
    Стига да имаш и символи, освен цветове на схемата, няма проблем какъв ти е принтера. Просто му даваш принт и той си печата в черно-бяла гама. Не са нужни никакви настройки!
    Искаш да кажеш, че ако имаш цветен принтер, на който печаташ цветна картинка и като дадеш принт и той ти печата черно бяло, така ли.
    Май наистина не съм била толкова време наясно с принтерите.

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Aliena Виж мнение
    Искаш да кажеш, че ако имаш цветен принтер, на който печаташ цветна картинка и като дадеш принт и той ти печата черно бяло, така ли.
    Май наистина не съм била толкова време наясно с принтерите.
    Съжалявам, нещо съм объркала, не разбрах, че принтера е цветен

  9. #9

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от did_tag Виж мнение
    Съжалявам, нещо съм объркала, не разбрах, че принтера е цветен
    Май и аз нещо не съм разбрала.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •