Страница 1 от 4 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 57
  1. #1

    Подразбиране ENJI - много скромно

    Най-после и аз мога да покажа изключително скромната си колекция от гоблени. След многогодишно прекъсване на бродирането ми, от една година отново шия, но вече гоблени и ето какво съм ушила. Като малка до 18 годишна съм нашила над 50 карета, но гоблени не бях бродирала преди.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    В момента шия ето тези, но с бавни темпове, тъй като имам малко време за бродиране
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #3

    Подразбиране

    Йероглифът, означаващ здраве е вече в рамка. Уших го за съпруга ми, който се нуждае много от здраве. Междувременно уших и децата, тъй като са в синхрон с лятното ми настроение. Изоставила съм св. Богородица за по-късно.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #4

    Подразбиране

    Гобленчето ми е вече в рамка. Снимката е правена вечер и е доста по-бледа от действителния гоблен.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #5

    Подразбиране Троеручица

    Свърших я моята Богородица! Сега започвам да мисля каква рамка ще избера.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #6

    Подразбиране

    Ето ми я иконата в рамка.
    Уших и една композиция от три йероглифа "Здраве";"Богатство" и "Просперитет", но забравих да ги снимам и ги дадах за рамкиране. Ще ги покажа като ги взема с рамките.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #7

    Подразбиране

    Ето ги и йероглифите рамкирани. Ших ги по желание на дъщеря ми за техния хол. Много ги хареса! Аз също, въпреки, че бях скептик. Мисля, че добре се вързаха с обстановката.
    Означават - здраве, богатство и просперитет.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #8

    Подразбиране

    ENJI,прекрасни са
    Много красиви рамки,имат и някакъв релеф и дълбочина.Много,много успешен подборА на каква панама са шити?

  9. #9

    Подразбиране

    Sonq, много се радвам, че точно на теб ти харесват! Ших ги на някаква българска панама, която е същата като разграфената, но не е разграфена. Мисля, че не е Аида, защото е от 6 лв.метъра, купувах я от Пловдив и е цвят екрю. Като ги изпрах панамата започна да изглежда много добре.

  10. #10

    Подразбиране

    Дълго време нямах техника с която да снимам и не съм показвала нищо. Днес имам възможност и реших да покажа всичко, както готовите, така и тези, които шия в етапите. Девойката на Вервако е готова отдавна, а невените ги свърших през март.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #11

    Подразбиране

    Много красота на едно място!Невените са станали разкошни!


  12. #12

    Подразбиране

    много са красиви всички

  13. #13

    Подразбиране

    Свърших най-после моите слънчогледи. Доста ме изтормозиха. Съжалявам някак си защо не ги започнах 1:1, щяха да станат може би по-красиви, но много малки. Ших ги общо взето на инат, защото много исках да имам този гоблен по картината на Ван Гог. Търсих сполучлива схема година и половина в нета и се спрях на тази на CUADROS. С телефон и на вечерна светлина толкова. Ще снимам отново на дневна светлина.

  14. #14

    Подразбиране

    Браво, енджи, прекрасни слънчогледи. Браво.

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Браво! Много красиви са станали! Според мен е добре така,както са ушите. 1:1 щяха да са мънички, така се приближават повече до размера на картината.

Страница 1 от 4 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •