Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 41
  1. #16

    Подразбиране

    [QUOTE=чучулигата;116017]аз не мога да вляза по нормалния начин-влизам през имейла[/QUOT
    само при мен ли продължава да има проблем

  2. #17

    Подразбиране

    А при мен вече се появявя цялата галерия.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  3. #18

    Подразбиране

    и при мен вече всичко е наред

  4. #19

    Thumbs down

    Здравейте, искам да попитам колко време отнема одобрението на гоблените в сайта на goblenite.com , създадох си лична галерия, но вече доста време все чакам за одобрение

  5. #20

    Подразбиране

    Аз лично чаках доста.Или поне на мен така ми се стори.Скоро не съм обновявала.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  6. #21

    Talking

    Ами ако толкова няма кой да я върши тази работа, да се се кандидатирам за един "Одобрител" и без това по цял ден се чудя какво да правя. Поне гоблени може да разглеждам и "одобрявам"

  7. #22

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Didka_M Виж мнение
    Здравейте, искам да попитам колко време отнема одобрението на гоблените в сайта на goblenite.com , създадох си лична галерия, но вече доста време все чакам за одобрение
    Аз чаках няколко месеца така,че не се отчайвай.Но се чудя как става добавянето на други гоблени Аз вече забравих как си направих галерията.

  8. #23

    Подразбиране

    Чак пък няколко месеца...
    Didka_M, днес ще бъдат одобрени всички гоблени.

  9. #24

    Подразбиране

    Благодаря!

  10. #25

    Подразбиране

    здр, наистина има объркване с гоблените! снимката на мой гоблен е публикуван на друг потребител

  11. #26

    Подразбиране проблем с галерията

    И аз си направих галерия в гоблените.ком , но гоблените ми чакат одобрение вече 1-2 седмици.
    Някой ще ми каже ли защо?

  12. #27

    Подразбиране проблем с галерията

    И при мен има проблем с галерията и то от доста време и ви писах на мейла info@goblenite.com и то два пъти.Не мога да вляза в галерията си и освен това името в профила ми беше периодично променяно,но не от мен.От известно време е това http://www.goblenite.com/goblenar_10438.html ,което не е моето!
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  13. #28

    Подразбиране

    При мен също имаше проблеми , но сега след 1-2 месеца всичко е на ред.
    Е да чакам за одобрение на още 2 мои гоблена , но вече не са объркани имената им в личната ми галерия. За което благодаря.

  14. #29

    Подразбиране

    Здравейте! Аз съм ново регистрирана и нищо не ми е ясно. Надявам се да ми помагате

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Има ли възможност личните галерии в гоблените .ком да се подредят по азбучен ред на никовете? Така по -лесно ще ги откриваме когато знаем ника

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •