Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Показване на 31 до 41 от 41
  1. #31

    Подразбиране

    здравеите, от скоро съм във форума но го чета отдавна.
    имам малак проблем защо не мога да влезна в саита с паролата си изписва ми сабъркана парола?

  2. #32

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от svetla1963 Виж мнение
    Има ли възможност личните галерии в гоблените .ком да се подредят по азбучен ред на никовете? Така по -лесно ще ги откриваме когато знаем ника
    Може да се направи това, скоро мислим да направим да може и да се търси в тях по фраза или ник.

  3. #33

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от bisi66 Виж мнение
    здравеите, от скоро съм във форума но го чета отдавна.
    имам малак проблем защо не мога да влезна в саита с паролата си изписва ми сабъркана парола?
    Можете да си я възстановите от тук: http://www.goblenite.org/login.php?do=lostpw след като напишете e-mail адреса, който сте въвели при регистрация. Успех!

  4. #34

    Angry

    Май пак ще трябва да се развъртят метлички. Някой хора са решили да ни спамят!!!!!!

  5. #35

    Подразбиране

    Поне безплатни талони не дава ли?
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  6. #36

    Smile

    Цитат Първоначално написано от maleks Виж мнение
    Поне безплатни талони не дава ли?
    Внимавай за някой безплатен вирус, те талоните са лесна работа

  7. #37

    Подразбиране

    ne rasbiram????????
    postovete na ''did tag" i "maleks" sa men li se otnasiat?????????

  8. #38

    Подразбиране

    здравейте.Току що се регистрирах за втори път.Не ми приема нито първата регистрация,нито втората.Какво да направя?Мисля,че би трябвало да бъде по просто

  9. #39

    Подразбиране

    Незнам дали мястото е тук -ако бъркам, моля поста ми да бъде махнат.Та да си кажа проблема-откакто съм регистрирана тук в полето, където пиша постовете си, изобщо липсват емотиконите.Правих сравнение с регистрацията на една приятелка-при мен дори полето за писане е друго.Търсих в настройките нещо да оправя ,но нищо не намерих.Как да си оправя проблема ?

  10. #40

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sianie35 Виж мнение
    Незнам дали мястото е тук -ако бъркам, моля поста ми да бъде махнат.Та да си кажа проблема-откакто съм регистрирана тук в полето, където пиша постовете си, изобщо липсват емотиконите.Правих сравнение с регистрацията на една приятелка-при мен дори полето за писане е друго.Търсих в настройките нещо да оправя ,но нищо не намерих.Как да си оправя проблема ?
    Когато решиш да пишеш съоб. - мини на РАЗШИРЕНО СЪОБЩЕНИЕ/долу в дясно/
    Пробвай оттам да се настроиш.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  11. #41

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от maleks Виж мнение
    Когато решиш да пишеш съоб. - мини на РАЗШИРЕНО СЪОБЩЕНИЕ/долу в дясно/
    Пробвай оттам да се настроиш.
    Когато натисна нов отговор и ми се отвори полето за писане нямам опция разширен отговор-такова ми излиза само ако се връщам да поправям пост ,но и тогава пак ми ги няма емотиконите.

Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •