Страница 10 от 12 ПърваПърва ... 89101112 ПоследенПоследен
Показване на 136 до 150 от 169
  1. #136

    Подразбиране

    Благодаря ви за отговорите!Днес нямам проблем.
    Аз изключвам само от старт менюто по съвет на приятел,който е на ти с компютрите.
    Аз също никога не излизам със изход от форума,просто затварям страницата и именно за това ми беше чудно,че на всяко влизане вчера трябваше да се логвам.

  2. #137

    Подразбиране

    Захарче, благодаря!
    А при излизане от Форума, винаги съм го правила през "Изход".Ще трябва да опитам направо със затваряне на прозореца, както Ния казва и дано има ефект.
    Сега се замислям да попитам - защо когато съм влязла във Форума и за няколко минути нямам движение по темите, пак ме "изхвърля", та наново трябва да влизам с име и парола?
    В същност, аз вече съм свикнала с това положение и си го обяснавам с някаква защита

  3. #138

    Подразбиране

    "Изход" е точно противоположната команда на "Запомни ме", затова така ви се получава! Ако просто затворите прозореца, следващият път не би трябвало да има проблем с автоматичното вписване!

  4. #139

    Подразбиране

    От скоро съм във форума, няколко пъти се опитах да изпратя лично съобщение, но не мога

  5. #140

    Exclamation проблем със съобщенията

    Слава богу форумът отново работи! Само, че аз забелязвам един малък проблем. Не получавам известия по електронната поща. В теми за които съм абонирана има писани нови постове, но в пощенската ми кутия се мъдри надпис няма непрочетени писма. Проверих си настройките в контролния панел и отметката за получаване на съобщения по еmail си е включена.Има ли друг подобен проблем и на каво може да се дължи, а и как да го избегна?

  6. #141

    Подразбиране

    cecunka, надяваме се да се до няколко дни да се оправят и известията.

  7. #142

    Подразбиране

    Благодаря за бързият отговор.Благодаря ви и за радостта която ни доставяте, като се грижите за нашето виртуално убежище!Това е за вас

  8. #143

    Подразбиране

    Защо след като не са пипани настройките не може да се влезе във форума

  9. #144

    Подразбиране

    Необходимо е време, иначе може и без тях но трябва да се чака още...

  10. #145

    Подразбиране

    Питам от името на мимка-тя не може да влиза във форума, изписани са й някакви цифри-как да се справи-някой може ли да помогне

  11. #146

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lari Виж мнение
    Питам от името на мимка-тя не може да влиза във форума, изписани са й някакви цифри-как да се справи-някой може ли да помогне
    И при мен беше така, не съм пипала в настройките, но след като си рестартирах модема и компютъра стана

    ПАПИЛОН
    kokosharova@yahoo.com

  12. #147

    Подразбиране

    благодаря, сега ще предамдано се получи и при нея

  13. #148

    Подразбиране

    И аз да попитам,оправих си настройките,рестартирах и влязох във форума.След 2-3 часа,бях излязла,опитах да вляза и отново ми изписа съобщението и трябваше пак да повтарям всичко.

  14. #149

    Подразбиране

    И аз така - оправих уж всичко и се рестартирах, нооо оо....вече си отдахнах, пак влизам по стария начин, за което Ви обичам

  15. #150

    Exclamation

    Реклама:
    Не знам дали тук е мястото да споделя, но преди малко изтрих тема от подфорум плетива за авто части и фарове с линкове да се посети еди какво си. Не искам да обидя никого, а само да Ви предупредя - не отваряйте подобни теми или съобщения на ЛС. По Великден, доста хора от един руски форум се напълниха с троянци и вируси. А ако потребителят просто се рекламира, моля да ме извини и намери точното място за подобен вид обяви!

Страница 10 от 12 ПърваПърва ... 89101112 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •