Страница 11 от 12 ПърваПърва ... 9101112 ПоследенПоследен
Показване на 151 до 165 от 169
  1. #151

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ata Виж мнение
    И аз да попитам,оправих си настройките,рестартирах и влязох във форума.След 2-3 часа,бях излязла,опитах да вляза и отново ми изписа съобщението и трябваше пак да повтарям всичко.
    И при мен така ставаше - затова си изтрих линка от фаворити, отворих си новата страница и си добавих нея . Оттогава нямам проблеми.

  2. #152

    Подразбиране

    Н е мога да изпращам ЛС, постоянно ме изхвърля- имате ли идейка защо???/
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  3. #153

    Подразбиране

    Не съм пипала преди това никакви настройки на компютъра на работа, а вече трети ден не мога да влизам във форума от там, какво да направя... А от домашния нямам проблеми без да пипам нищо.

  4. #154

    Подразбиране

    Е ..... най сетне , предполагам , че и ЛС ще се оправят , по - важното е че форума е отново тук и ние сме заедно . Благодаря сърдечно на администраторите
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  5. #155

    Подразбиране

    Аз пък имам друг проблем-не получавам известия в пощата си,за нови мнения в темите

  6. #156

    Подразбиране

    и аз имам такъв проблем...нито едно съобщение в пощата ми за темите в които съм абонирана...видях си настройките но там всичко си е ОК...може би с времето ще се оправят нещата

  7. #157

    Подразбиране

    Дано да се оправи,защото и аз имам същия проблем.

  8. #158

    Подразбиране

    Май всички имаме този проблем. Надявам се скоро да се реши.

  9. #159

    Подразбиране

    Аз пак не получавам съобщения в пощата. До преди няколко дни идваха по няколко съобщения, но днес нищо.

  10. #160

    Подразбиране

    АЗ СЪЩО НЕ ПОЛУЧАВАМ СЪОБЩЕНИЯ, НЕ МОГА ДА СИ ОБЯСНА ПРОБЛЕМА!

  11. #161

  12. #162

    Подразбиране

    Аз все още не получавам известия в пощата - почти два месеца вече. Може ли да се направи нещо или ще трябва да си карам така? Защото е доста неудобно.

  13. #163

    Подразбиране

    Mimik,провери си абонаментите "настройки".За темите,които съм абонирана,редовно получавам съобщения,а и като пиша в някоя друга тема,автоматично се извършва абонамент и се получават съобщения.Ако искаш отново си прегледай настеойките на акаунта.
    Ако пак имаш същия проблем,пиши директно на ЛС на администратор или модератор.Желая ти късмет!

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  14. #164

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tdm13 Виж мнение
    Mimik,провери си абонаментите "настройки".За темите,които съм абонирана,редовно получавам съобщения,а и като пиша в някоя друга тема,автоматично се извършва абонамент и се получават съобщения.Ако искаш отново си прегледай настеойките на акаунта.
    Ако пак имаш същия проблем,пиши директно на ЛС на администратор или модератор.Желая ти късмет!
    Проветила съм настройките, не е от там проблема. Абонирана съм за дадени теми, но не получавам никакви известия за нови отговори, нито пък когато получа ЛС.

  15. #165

    Подразбиране

    Реклама:
    Явно някъде има нещо не наред.Като модератор нямаш ли някаква пряка връзка с администратор да ти помогне?

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

Страница 11 от 12 ПърваПърва ... 9101112 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •