Страница 12 от 12 ПърваПърва ... 2101112
Показване на 166 до 169 от 169
  1. #166

    Подразбиране

    Опитай, като влезеш в профила си и някъде в настройки има да те известяват ли за нови мнения по имейла, който си дала. Там трябва да сложиш отметка.
    При мен проблемът е друг - винаги, при влизане във Форума ми иска име и парола. Преди беше така, оправи се за известно време и при последната профилактика се появи отново.Но се свиква

  2. #167

    Подразбиране

    Mimik, и аз имах този проблем миналата година!
    Симптомите бяха същите!
    Реших нещата като си смених адреса на пощата в настройките!

    От abv.bg минах на gmail.com!
    Пробвай и този вариант, дано да се оправи и при теб!

  3. #168

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Mimik Виж мнение
    Аз все още не получавам известия в пощата - почти два месеца вече. Може ли да се направи нещо или ще трябва да си карам така? Защото е доста неудобно.
    Мими, да ти кажа и аз имам същия проблем!!! Интересното е, че като стана проблема с ник-а ми, нали си направих нов и там получавах известия от всякъде, където писах, след това като ми възстановиха този ник, благодарение на Манка, пак си получавам известие само за моята тема и то не винаги...моето заключение е, че които сме с по-отдавнъшни регистрации се получава този проблем, при по-новорегистрираните няма такъв проблем

  4. #169

    Подразбиране

    Реклама:
    Момичета немога да прикача никаква снимка.Чакам вашите съвета и помощ.Справих се.
    Редактирано от Лили : 29.07.2009 в 22:24. Причина: справих се.

Страница 12 от 12 ПърваПърва ... 2101112

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •