Страница 2 от 12 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 169
  1. #16

    Подразбиране

    Аз разбирам,че това носи печалба,но все пак,форум за нас жените,които ходят тук многократно всеки ден и да видиш толкова дразняща /и изобщо на никой от нас не нужна/ реклама.....потискващо настроение....Нали никой не иска от вас и от нас да има това мнение за нашия и вашия форум?

  2. #17

    Подразбиране

    аз също съм на това мнение да се махнат рекламите имам чувството че от когато се появиха започнаха много бавно да ми се отварят страниците което също е изнервящо.Този форум е за нашето хоби и за въпросите които ни вълнуват да си помагаме със съвети и мисля че не са им тук мястото.

  3. #18

    Подразбиране

    Пак за рекламите-първо да благодарим че ги спряхте да подскачат нагоре надолу,но сега заради тях поне така мисля аз,като натисна да пиша нов отговор ми излиза празно пространство и трябва с мишката да сваля надолу за да мога да почна да пиша в съобщението,може ли нещо пак да се направи

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  4. #19

    Подразбиране

    И при мен е така-първо празно пространство, свалям с мишката и тогава мога да отговоря

  5. #20

    Подразбиране

    А аз си мислех , че компютърът ми е виновен. Много бавно ми се зареждат страниците.

  6. #21

    Подразбиране

    А при мен освен този има и друг проблем. Вярно,че рекламите спряха да подскачат, но сега пък са така поставени,че ми закриват цялата първа колонка от страницата в определен участък. Когато съм на главна страница, не мога да видя коя тема има нови мнения, а когато съм на другите страници - не мога да видя кой и кога е пуснал мнението , какъв смисъл има да чета, когато ми липсва тази информация
    Има ли и други с подобен на моя проблем ?
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  7. #22

    Подразбиране ...

    И аз имах проблем, но се оправи. Смятам, че реклами трябва да има, дори се възползвах. Сигърна съм, че админите ще се справят.

  8. #23

    Подразбиране

    A az vlizam prez goblenite.com i ottam - v Forum.
    Reklamite mi izlizat kato vertikalna lenta.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  9. #24

    Подразбиране

    Вече трети път тази вечер ми изчезва за минута форума и ми изписва това-

    ВНИМАНИЕ !!!
    Прекалено много заявки към сървъра за изминалите 3 минути.
    Моля, опитайте след малко.


    тоя сървър толкова ли е натоварен
    или пък ме изхвърля за 2 или 3 минути,въобще няма форум.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  10. #25

    Подразбиране

    Така е, за съжаление този надпис не зависи от нас

  11. #26

    Подразбиране

    И на мен няколко пъти ми дава този надпис. Но малко по-късно всичко е наред.

  12. #27

    Подразбиране

    Абе докато си четях новините - от пост на пост влязох в сайта на Милена-стил .Видях каквото видях и като се върнах обратно във форума вече не ми светеха знаменцата за ново мнение - язък - беше ми интересно, а не бях влизала много време...Това пък защо?

  13. #28

    Подразбиране

    Oт 2-3 дни същите надписи излизат и при мен.Няма значение дали е през деня или вечерта.Само тази вечер ми излезнаха 3 пъти и се отказах да влизам във форума.В момента влезнах без проблем.

  14. #29

    Подразбиране

    Въпрос или Молба !!! незнам как да го определя.

    Тази вечер преди един час бях на форума и всичко беше нормално ,

    сега получавам от форума писмо че съм искала смяна на паролата -което не е вярно и гледах като ............. и че ще ми бъде изпратена служебна парола -да и това стана и в момента съм със служебната която получих на емайла. Но пише че е за 24 часа а не ми позволява да я сменя с друга парола .Кажете ми какво трябва да направя .

    И оставам да се чудя как така съм искала смяна на парола.
    djina59@abv.bg

    Тук срещнах приятели за които съм мечтала,
    но срещнах и такива за които живота бих си дала.


  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Обикновено вечер,когато искам да вляза във форума-не мога.Излиза страница с надпис"забаранено" или че сайта не работи.След дълги опити горе-долу веднъж седмичмо мога да вляза във форума.Какво става?Сървъра ли прави проблеми,какво ли....Пратих e-mail до goblenite.com,но така и не получих потвърждение,че писмото ми е прочетено.Направо е мъка да се влезе във форума.

Страница 2 от 12 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •