Страница 2 от 11 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 169

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Аз разбирам,че това носи печалба,но все пак,форум за нас жените,които ходят тук многократно всеки ден и да видиш толкова дразняща /и изобщо на никой от нас не нужна/ реклама.....потискващо настроение....Нали никой не иска от вас и от нас да има това мнение за нашия и вашия форум?

  2. #2

    Подразбиране

    аз също съм на това мнение да се махнат рекламите имам чувството че от когато се появиха започнаха много бавно да ми се отварят страниците което също е изнервящо.Този форум е за нашето хоби и за въпросите които ни вълнуват да си помагаме със съвети и мисля че не са им тук мястото.

  3. #3

    Подразбиране

    Пак за рекламите-първо да благодарим че ги спряхте да подскачат нагоре надолу,но сега заради тях поне така мисля аз,като натисна да пиша нов отговор ми излиза празно пространство и трябва с мишката да сваля надолу за да мога да почна да пиша в съобщението,може ли нещо пак да се направи

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  4. #4

    Подразбиране

    И при мен е така-първо празно пространство, свалям с мишката и тогава мога да отговоря

  5. #5

    Подразбиране

    А аз си мислех , че компютърът ми е виновен. Много бавно ми се зареждат страниците.

  6. #6

    Подразбиране

    A az vlizam prez goblenite.com i ottam - v Forum.
    Reklamite mi izlizat kato vertikalna lenta.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  7. #7

    Подразбиране

    Вече трети път тази вечер ми изчезва за минута форума и ми изписва това-

    ВНИМАНИЕ !!!
    Прекалено много заявки към сървъра за изминалите 3 минути.
    Моля, опитайте след малко.


    тоя сървър толкова ли е натоварен
    или пък ме изхвърля за 2 или 3 минути,въобще няма форум.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  8. #8

    Подразбиране

    Така е, за съжаление този надпис не зависи от нас

  9. #9

    Подразбиране

    И на мен няколко пъти ми дава този надпис. Но малко по-късно всичко е наред.

  10. #10

    Подразбиране

    Абе докато си четях новините - от пост на пост влязох в сайта на Милена-стил .Видях каквото видях и като се върнах обратно във форума вече не ми светеха знаменцата за ново мнение - язък - беше ми интересно, а не бях влизала много време...Това пък защо?

  11. #11

    Подразбиране

    Oт 2-3 дни същите надписи излизат и при мен.Няма значение дали е през деня или вечерта.Само тази вечер ми излезнаха 3 пъти и се отказах да влизам във форума.В момента влезнах без проблем.

  12. #12

    Подразбиране

    Обикновено вечер,когато искам да вляза във форума-не мога.Излиза страница с надпис"забаранено" или че сайта не работи.След дълги опити горе-долу веднъж седмичмо мога да вляза във форума.Какво става?Сървъра ли прави проблеми,какво ли....Пратих e-mail до goblenite.com,но така и не получих потвърждение,че писмото ми е прочетено.Направо е мъка да се влезе във форума.

  13. #13

    Подразбиране

    Все още не мога да прикачвам картинки от компа!При мен ли е причината?

  14. #14

    Подразбиране

    Не, Ralli, и при мен е същата ситуация
    Не знам на какво се дължи, това ме принуди да търся други методи за прикачване. Ползвам radikal.ru. Но с "Управление на прикрепени файлове" - опцията на форума ми беше по-лесно
    Пожелавам ти успех, надявам се и това да се оправи
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

  15. #15

    Подразбиране

    ralli,van4e_to ,аз имах същия проблем!След като се отвори прозорчето за прикачване на файл ,отдолу пише максимален размер на файл за прикачване 683 KB.Проверете размера на снимката си и я коригирайте.При мен се получи точно така ,след което нямах проблеми с прикачването.Пробвайте и вие.Това е просто идея,не че разбирам много от компютри!

Страница 2 от 11 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •