Страница 3 от 12 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 169
  1. #31

    Подразбиране

    Все още не мога да прикачвам картинки от компа!При мен ли е причината?

  2. #32

    Подразбиране

    Не, Ralli, и при мен е същата ситуация
    Не знам на какво се дължи, това ме принуди да търся други методи за прикачване. Ползвам radikal.ru. Но с "Управление на прикрепени файлове" - опцията на форума ми беше по-лесно
    Пожелавам ти успех, надявам се и това да се оправи
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

  3. #33

    Подразбиране

    ralli,van4e_to ,аз имах същия проблем!След като се отвори прозорчето за прикачване на файл ,отдолу пише максимален размер на файл за прикачване 683 KB.Проверете размера на снимката си и я коригирайте.При мен се получи точно така ,след което нямах проблеми с прикачването.Пробвайте и вие.Това е просто идея,не че разбирам много от компютри!

  4. #34

    Подразбиране

    и аз така не можех да прикачвам докато намалих много снимките и стана,може би в това е проблема,в размра

  5. #35

    Подразбиране

    Благодаря ви за съвета,но снимките са от GSM и не превишават 400КВ!Ако ги снимам с по-лошо качество то хич нищо няма да се вижда!

  6. #36

    Подразбиране

    Ralli, няма нужда да снимаш с по-ниско качество - просто преоразмери снимката за да я качиш. Аз го правя по възможно най-любителския начин. Всеки Уиндоус има програма Paint (ще я намериш в Start менюто - Programs->Accessories-> Paint) - простичка е, но има доста полезни функции.
    В менюто и' има Image - от падащото меню избираш Stretch/Skew - там има 2 функции Stretch (преоразмеряване в % за което иде дума) и в прозорчетата за хоризонтал и вертикал избираш % по-малък от 100% и снимката се намалява. Аз в началото намалявах една картинка няколко пъти за да уцеля подходящите Кб, но сега го правя на магия все се получава добре.
    Другото Skew е за наклоняване на снимката с някакъв градус.
    С преоразмеряването пикселите се намаляват, но не се влошава качеството на снимката, поне не много де

  7. #37

    Подразбиране

    Знам това - първо ги преоразмерявам, но след това преместване на форума не мога да ги прикачвам
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

  8. #38

    Подразбиране

    molq za pomo6tot kakto foruma ne e v profilaktika dnes uspqvam da vlqza za 3-4 pytprez ostanaloto vreme ne me dopuska da vlqza v foruma izliza mi stranica na koqto pi6e ili 4e nqmam dostyp ili razre6enie do tazi stranica ili 4e stranicata e vremenno sprqna ,no v pove4eto slu4ai mi izpisva ,4e az nqmam dostyp do stranicata probvah da vlqza i prez goblenite.com ,no i ot tam sy6tata rabota.kakvo da pravq nadqvam se ,4e ne e pri men problema.sega se 4udq do koga 6te imam dostyp i koga li 6te moga da vlqza otnovo................mnogo kofti situaziq daje se 4udq kak dnes me dopusna bqh zapo4nala da se ot4aivam ve4e.MOLQ ADMINITE ako probleme ne e v men da pomagat.sega vi jelaq lek i usmihnat den na vsi4ki
    p.s. molq da me izvinite za latinicata

  9. #39

    Подразбиране

    moq problem s foruma vse o6te ne e razre6en a eto i kakvo mi pokazva kogato se opitam da vlqza

    Forbidden
    You don't have permission to access / on this server.
    Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request

    mnogo vi molq koito moje da mi pomogne

  10. #40

    Подразбиране

    Защо не пратишЛС на един от админите.


  11. #41

    Подразбиране

    И аз имам проблем - в пощата ми идват писма отпреди 5-6 дена, обърквам се вече кой ден сме. Трябва ли да прекратя всичките си абонаменти, че много ме дразни това....

  12. #42

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от jivi Виж мнение
    moq problem s foruma vse o6te ne e razre6en a eto i kakvo mi pokazva kogato se opitam da vlqza

    Forbidden
    You don't have permission to access / on this server.
    Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request

    mnogo vi molq koito moje da mi pomogne
    И аз съм със същия проблем.Днес влизам за първи път от пет дни насам

  13. #43

    Подразбиране

    Отново реклама!
    Защо не пробвате на сложите горизонтална шапка отгоре или отдолу на страницата?
    Лично на мен пречи да виждам цяла аватара и данни на участника,който писал в някаква тема.Не се вижда даже ника на участника,а не познавам всички на форума,че да се сетя по малкото от аватара кой писа поста си.
    Благодаря за разбиране!

  14. #44

    Подразбиране

    Безкрайно досадна рекламна лента, крие постовете, като пишеш отговор не виждаш полето добре , моля, направете нещо!
    Красотата ни прави по-силни и по-добри.


  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Може да пробвате следният номер - аз лично така се справих с рекламите. И не само тук, а навсякъде. Щраквате с десен бутон на мишката в празно поле до рекламата. Излиза меню, в което търсите Блокиране на съдържание. Щраквате върху рекламата, после отгоре на лентата въргу Готово и ...готово. Дано съм обяснила добре. На мен ми го показаха, а не се справям много с обясненията.

Страница 3 от 12 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •