Страница 4 от 12 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 169
  1. #46

    Подразбиране

    veneta_az Благодаря за помоща!Работи!

  2. #47

    Подразбиране

    Аз като щракна до рекламата с десен бутон не ми излиза никъде да пише блокиране на съдържание. Щракам от ляво или дясно на синия банер,където е свободно,има други неща,но нищо за блокирване.Ужас,ще си се мъча май с този гад. Модераторите неможете ли да се намесите.

  3. #48

    Подразбиране

    Помощ! Опитах се да махна тия реклами по посочения от колежките начин и ужас - те изчезнаха, но с тях ми изчезнаха и всички аватари , картинки и емотиконки и всичко, що е свързано с картинки. Моля ви, помогнете!!! Как да си върна всичко предишно?
    Любовта прави хората по-добри!

    val_slav@abv.bg

  4. #49

    Подразбиране

    slav ако ползваш mozilla -

    1. Дясно копче върху празно място в прозореца на сайта - view page info
    2. Permissions
    3. Load images - там ти е отметната Block ти отмяташ Allow и готов.

  5. #50

    Подразбиране

    cvetkovaa, като дам дясно копче, не ми излиза на view page info Permissions, а други неща general, forms...
    Любовта прави хората по-добри!

    val_slav@abv.bg

  6. #51

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от veneta_az Виж мнение
    Може да пробвате следният номер - аз лично така се справих с рекламите. И не само тук, а навсякъде. Щраквате с десен бутон на мишката в празно поле до рекламата. Излиза меню, в което търсите Блокиране на съдържание. Щраквате върху рекламата, после отгоре на лентата въргу Готово и ...готово. Дано съм обяснила добре. На мен ми го показаха, а не се справям много с обясненията.
    Моите най-искрени благодарности! Нямам вече досадни реклами
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  7. #52

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от cvetkovaa Виж мнение
    slav ако ползваш mozilla -

    1. Дясно копче върху празно място в прозореца на сайта - view page info
    2. Permissions
    3. Load images - там ти е отметната Block ти отмяташ Allow и готов.
    Оправих го, страшно много ти благодаря!
    Любовта прави хората по-добри!

    val_slav@abv.bg

  8. #53

    Подразбиране

    И аз ползвам Мозила, направих това, което Цветкова е написала и нищо, банерът продължава да ме тероризира

  9. #54

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nadejdabr Виж мнение
    И аз ползвам Мозила, направих това, което Цветкова е написала и нищо, банерът продължава да ме тероризира
    Пробвай както е обяснила veneta_az да си махнеш рекламата.
    Цветкова е обяснявала друго,доколкото прочетох сега

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  10. #55

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от manka Виж мнение
    Пробвай както е обяснила veneta_az да си махнеш рекламата.
    Цветкова е обяснявала друго,доколкото прочетох сега
    Манка, това беше първото, което направих и изпаднах в ужас, понеже се скри този банер, но с него и възможността ми да пиша мнения във форума и след това пробвах на Цветкова, понеже съм с Мозила - за момента оставам с него, да си правим компания

  11. #56

    Подразбиране

    nadejdabr, днес също пробвах да премахна тази лента с рекламите от компа на дъщерята. и при мен така стана - всичко се смота, че после половин час оправях...И накрая се усетих - проблема е в резулюцията на декстопа / моля за извинение, ако не се изразявам или пиша правилно тези термини/. При 1028 /1024 и 32 бита всичко е добре на компа на сина. Монитора е от по-новите, тъничък един , а на дъщерята е от старите , едричките. Ама и аз го обеснявам..... Не можах да се справя на стария по нито един начин. Пробвах да сменя резолюцията, но пък другите неща са много ситни. Опитай и ти, може да се оправи, че то направо си беше гадно днес. Дано съм успяла с нещо да помогна или поне да не те обърквам повече.

  12. #57

    Подразбиране

    Диде, разбрах те какво искаш да ми кажеш, и аз съм с ЛСД монитор, от тънките, проверих си резолюцията и е това, което ти си написала, така че ще си продължа за момента така пък после дано се оправи нещо
    Благодаря ти и на теб за вниманието!!!!!

  13. #58

    Подразбиране

    При мен стана както писа Венета и успях да махна всички гадни реклами около форума и сега съм много щастлива.Моят интернет браузер,който ползвам е Opera.Единствения недостатъс е че си блокирах и емотиконите.

  14. #59

    Подразбиране

    А аз така си блокирах и всички картинки и аватари и затова си върнах рекламата.

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    При 19 инчовите монитори няма такъв проблем, само при по-малките за съжаление. Най-добре е да се махте от това място и да се сложи или отгоре, или отдолу.
    Защо ли никой админ не се намесва все още

Страница 4 от 12 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •