Страница 5 от 11 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 169

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    искам да попитам дали съм само аз с този проблем,а той е следният: не мога да виждам изображенията показани от blue_bouble и от още няколко съфорумки

  2. #2

    Подразбиране

    И аз не виждам. Нито аватари, нито емотикони, само понякога виждам прикачени файлове - горе-долу от 10-15 виждам 1.

  3. #3

    Подразбиране

    Бавната връзка на интернет-а понякога води до тези проблеми или натрупани "кукита"
    Ако на някой му е ситен шрифта може да си го увеличава и8 намалява ,като при натиснат бутон Ctrl скрулва с мишката нагоре-надолу (увеличава-намалява)
    Другото за да не виждате аватарите или сигнатурите е ,ако без да искате в контрол панела сте чекнали да не се показват

  4. #4

    Подразбиране

    Етоооо, нещата си дойдоха на мястото! С Експлорера ми се отваря всичко, а с Мозила не.

    Ще си говорим с Мозилката на три очи

  5. #5

    Подразбиране

    Аз имам следния проблем.След като съм качила някое мнение не мога да вляза да го редактирам или изтрия.Показва че ми зарежда,но не се отваря.Ако може някой да помогне.

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от matcata Виж мнение
    Аз имам следния проблем.След като съм качила някое мнение не мога да вляза да го редактирам или изтрия.Показва че ми зарежда,но не се отваря.Ако може някой да помогне.
    Това е само от слаб интернет! В моментите,в които имаш слаба връзка не можеш да редактираш изчакай да ти се подобри интернета и пак опитай!

    При мен например когато имам слаб интернет ми бави публикуването на поста! Мисли,мисли докато не дойде пак нета и тогава го поства!

  7. #7

    Подразбиране

    Момичета и момчета, моля ви, помогнете ми да махна тази ужасна лента с мъже от сайт за запознанстваМинало ми е одавна времето да се запознавам на новоа и за брак в чужбинаКак да го премахна? Ще съм ви благодарна

  8. #8

    Подразбиране

    Момичета, нали все пак някаква реклама трябва да има във форума!
    Предишната за финансите в ляво и тя не ви хареса сега и тази!
    До колкото знам не може без реклама,нали трябва да има приходи!

  9. #9

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от veneta_az Виж мнение
    Предишният ми проблем от два-три дни не съществува, но искам да попитам - защо, ако около 5-10 минути не съм на компютъра, форума ме изхвърля и за да продължа да чета какво ново при вас, трябва пак да се логвам. Все пак ми се налага от време на време да стана от РС-то. А така влезна ли веднъж във форума и край - не мога да се отлепя, че като ме изхвърли току виж съм пропуснала нещо.
    Аз мисля,че всичко идва от интернет доставчика.Сложила съм линка на форума във faworits така както съм си с регистрацията и си влизам без проблем без отново да се логвам.Ама компа си е само мой и си ми е в къщи.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  10. #10

    Подразбиране

    Момичета и момчета,вижте вече няма бройка на мненията!

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от fantaziq Виж мнение
    Момичета и момчета,вижте вече няма бройка на мненията!
    Браво, тъкмо няма да броя на кого колко съм изтрила
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от fantaziq Виж мнение
    Момичета и момчета,вижте вече няма бройка на мненията!
    Вече така ще бъде!!! БЕЗ БРОЙКИ!
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от NIA Виж мнение
    Вече така ще бъде!!! БЕЗ БРОЙКИ!

    А може ли да ни обясните защо ще е без брой на мненията, сигурно има някаква причина?

  14. #14

    Подразбиране

    И аз си мисля, че проблема не е толкова в боря мнения, а в тези 'титли'. Колко пишеш, че дори и какво пишеш няма никакво отношение към това колко шиеш и как шиеш.
    На мен лично ми беше интересно да виждам кой колко е писал горе-долу, но мога и без това. Обаче защо трябва под името ми да пише 'начинаеш'?!
    Че аз съм започнала да шия преди около 20 години!... Въпреки че още нямам един нормален ушит гоблен

  15. #15

    Подразбиране

    Shanni, не е въпросът какво шиеш и как го шиеш!
    Тук е по-важно според мен, разбира се, как помагаш!
    Какво предлагаш на другите, картинки, респ. схеми! В "Безплатните..." всички тези теми кой ги е напълнил? Това са всеотдайни хора, които искат да споделят това, което имат!
    Според мен е редно да има някаква градация в подписите!
    Аз не съм никак активен, но се прекланям пред колегите, които са дали толкова много за форума! А той е такъв, благодарение на тях!

    И е обидно, напр. моя милост, с много малко предложени схеми да се равнявам на някой, който от много години е услужил на много колеги!

Страница 5 от 11 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •