Страница 5 от 12 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 169
  1. #61

    Подразбиране

    Аз съм със Microsoft Internet Enplorer и нито единия от вариантите,които са описали останалите не съвпада.А наистина е адски дразнеща тази реклама,защото наистина скрива аватари,част от мнения и т.н.Моля наистина администраторите ако могат дасе намесят.

  2. #62

    Подразбиране

    Да, рекламата е дразнеща и пречи!Още миналата седмица пробвах с блокирането,но така си блокирах и аватарите,картинките и какво ли не още от форума.Та се наложи да търся помощ и сега пак си имам реклами.

  3. #63

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от veneta_az Виж мнение
    Да уточня, че аз съм с Опера - явно това ими значение. При мен също се блокираха емотиконите, но всичко друго си е наред.
    И аз съм с Опера,но нямам проблем -само рекламите са отстранени,емотиконите си останаха
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  4. #64

    Подразбиране

    Добре де, вече 10 дни това нещо ми виси пред очите и ми пречи. Пробвах всички лекове, но ако се махне рекламата се махат и всички картинки. Питам сега защо трябва аз да се ограничавам и да си затруднявам работата във форума.
    Господа админи, моля поне се покажете и обяснете на потребителите какво става и защо повече от седмица този проблем е налице.

  5. #65

    Подразбиране

    Момичета незнам тук или в друга тема да питам, но при мен има и друг проблем като ми се заредят страниците доста от прикачените снимки не се показват това е от няколко дни
    http://inqn.multiply.com/photos подновено на 17.06.11
    inqn_f@abv.bg

  6. #66

    Подразбиране

    Аз също държа да разбера докога ще продължава тази мъка с този банер.Може ли такова безобразие от страна на админите. Моля ви вземете някакви мерки,изместете го,намалете го,но не затруднявайте работата на хората.А който си търси работа сам ще си влезе в сайта без да му вадите очите.

  7. #67

    Подразбиране

    Гадната реклама вече не се вижда. Направо ми светна пред очите.
    Специални благодарности на този, който я махна.

  8. #68

    Подразбиране

    Извиняваме се много за закъснялата реакция

  9. #69

    Подразбиране

    искам да попитам дали съм само аз с този проблем,а той е следният: не мога да виждам изображенията показани от blue_bouble и от още няколко съфорумки

  10. #70

    Подразбиране

    И аз не виждам. Нито аватари, нито емотикони, само понякога виждам прикачени файлове - горе-долу от 10-15 виждам 1.

  11. #71

    Подразбиране

    Бавната връзка на интернет-а понякога води до тези проблеми или натрупани "кукита"
    Ако на някой му е ситен шрифта може да си го увеличава и8 намалява ,като при натиснат бутон Ctrl скрулва с мишката нагоре-надолу (увеличава-намалява)
    Другото за да не виждате аватарите или сигнатурите е ,ако без да искате в контрол панела сте чекнали да не се показват

  12. #72

    Подразбиране

    Етоооо, нещата си дойдоха на мястото! С Експлорера ми се отваря всичко, а с Мозила не.

    Ще си говорим с Мозилката на три очи

  13. #73

    Подразбиране

    Аз имам следния проблем.След като съм качила някое мнение не мога да вляза да го редактирам или изтрия.Показва че ми зарежда,но не се отваря.Ако може някой да помогне.

  14. #74

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от matcata Виж мнение
    Аз имам следния проблем.След като съм качила някое мнение не мога да вляза да го редактирам или изтрия.Показва че ми зарежда,но не се отваря.Ако може някой да помогне.
    Това е само от слаб интернет! В моментите,в които имаш слаба връзка не можеш да редактираш изчакай да ти се подобри интернета и пак опитай!

    При мен например когато имам слаб интернет ми бави публикуването на поста! Мисли,мисли докато не дойде пак нета и тогава го поства!

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Момичета и момчета, моля ви, помогнете ми да махна тази ужасна лента с мъже от сайт за запознанстваМинало ми е одавна времето да се запознавам на новоа и за брак в чужбинаКак да го премахна? Ще съм ви благодарна

Страница 5 от 12 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •