Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 31
  1. #1

    Подразбиране Моя скромен труд

    Най после и аз намерих време да ви покажа творенията си! http://www.snimka.bg/album.php?album_id=132658 Шия от около 10 години, като 4 въобще не бях хващала иглата, а през останалите години шиех само зимата, заради натовареното ми работно време през лятото. След като разгледах прекрасните колекции на повечето от форумките се ентусиазирах и това лято не спрях да шия. Благодарение на вас момичета се запалих отново по гобленарството за всички вас!

  2. #2

    Подразбиране

    Сега като гледам снимките, май не са излезнали много добре, но заслугата за това е на дъщеря ми

  3. #3

    Подразбиране

    Благодаря! Моята колекция е нищожна в сравнение с това на другите момичета. Започнах това http://gobelins.dir.bg/_wm/gallery/i...&df=17&dflid=3 и бях в самото начало, когато ми подариха Майчина ласка на Гинокардия, така че оставих феята. Съвсем скоро ще покажа завършена Майчина ласка. А да не говоря за Възкресението, който съм започнала преди три години и постоянно "прибирам", за да почна нещо друго

  4. #4

    Подразбиране

    Ето и първия ми завършен гоблен за 2008 година
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #5

    Подразбиране

    Ето го и новото ми творение- изпрано, изгладено и "чакащо" за рамка:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #6

    Подразбиране

    Ето това са първите ми рамкирани гоблени, взех ги от ателието преди час и бързам да ги покажа
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #7

    Подразбиране

    Zavur6en( s izklu4enie na nqkolko edini4ni bod4eta) i burzam da go pokaja. Ednovremenno s tova zapo4nah i tozi
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #8

    Подразбиране

    "Малките алпи" е вече готов, но не съм го изпрала още.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #9

    Подразбиране

    Ето и аз да ви покажа част от моите коледни творения:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #10

    Подразбиране

    и другите три
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #11

    Подразбиране

    Едвам си намерих темата, чак ме хвана срам, че толкова дълго нищо не съм показвала. Ето го Възкресението ми

  12. #12

    Подразбиране

    Много хубав е станал. Поздравления за търпението да шиеш такъв голям гоблен. Не съм го виждала как изглежда, а съм чувала че е колкото половин врата.

  13. #13

    Подразбиране

    Този гоблен е много красив и много голям. Сигурно ти е отнело много време да го ушиеш.

  14. #14

    Подразбиране

    за Възкресението.Много време се отделя за него,но си заслужава.Ако го поставиш в рамка,ефекта е още по-голям

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Е-е-е, най-накрая доживяхме да го видим този гоблен готов. Сега очакваме следващия.

Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •