Показване на 1 до 8 от 8
  1. #1

    Angry Не мога да изпращам ЛС

    Не знам каккъв е проблемът ,но от няколко дни не мога да изпращам ЛС. Получавам, но.......обратна връзка няма
    Искам да се извиня на всички, които са ми писали. Не съм забравила никого и при първа възможност ще отговоря на всички.
    "Този, който е започнал нещо, наполовина го е свършил. Дръзни да бъдеш мъдър - започни" - Хораций

  2. #2

    Подразбиране

    Снеже, сигурно си запълнила кутията със съобщения.Провери, ако е така трябва да изтриеш и входящите и изходящите.Доколкото знам кутията може да събере 100 съобщения.
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  3. #3

    Подразбиране помощ

    Момичета аз изтрих всичко и пак не мога да получавам нищо. Вчера цял ден Санита се мъчи да ми прати едни схеми и накрая ги изпрати на Ради , а аз си ги изтеглих от нейната поща.
    Блуе, твоето писмо със схемите също не го получих. Какво става?

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от blue_bouble Виж мнение
    Снеже, сигурно си запълнила кутията със съобщения.Провери, ако е така трябва да изтриеш и входящите и изходящите.Доколкото знам кутията може да събере 100 съобщения.
    В кутията ми има само 10 писма. Мога да получавам - но за съжаление не мога да изпращам
    "Този, който е започнал нещо, наполовина го е свършил. Дръзни да бъдеш мъдър - започни" - Хораций

  5. #5

    Подразбиране

    явно проблема е друг

    дано модераторите помогнат
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  6. #6

    Подразбиране

    Урааааааа!!!!!!! Изпратих едно съощение, но на латиница - иначе не става.
    Но и така е добре за сега
    "Този, който е започнал нещо, наполовина го е свършил. Дръзни да бъдеш мъдър - започни" - Хораций

  7. #7

    Подразбиране

    Защо немога да изпращам ЛС.Опитах и на латински и на кирилица.Неще и неще.Моля ви момичета ,помогнете ми

  8. #8

    Подразбиране

    Реклама:
    Като напишеш до кого е писмото, в долното прозорче "Заглавие: пишеш за какво се отнася или нещо смислено и пращаш.Другия вариант е получателят на ЛС да е достигнал капацитета си и да трябва да трие част от съобщенията си.И аз навремето минах по тоя път.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •